در گفت‌وگو با تسنیم

حاتمی: حتما موضوعی بوده که با صادقی درگیر شدم/ از جامعه فوتبال و هواداران تراکتورسازی عذرخواهی می‌کنم

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی از جامعه فوتبال و هواداران تراکتورسازی به دلیل درگیری با امیرحسین صادقی عذرخواهی کرد.

فرزاد حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره اظهارات امیرحسین صادقی درباره درگیری با او در یکی از هتل‌های تهران عنوان کرد: به خاطر این درگیری از جامعه فوتبال عذرخواهی می‌کنم. در عمرم کسی را از پشت نزده‌ام و نخواهم زد و با هر کسی مشکل داشته باشم، رودرو رو حل کنم. پدرم به من مردانگی یاد داده و گفته از پشت حمله نکن و  پشت سر کسی حرف نزن.

وی افزود: همه بازیکنان شاهد بودند که صادقی سر میز ما آمد و گفتم اینجا نیا. بار دوم که آمد، بحث مشت و لگد در کار نبود. در ضمن، وقتی می‌گوید ناسزا نداده است، پدرکشتگی نداشته‌ام که بی‌جهت درگیر شوم. حتما چیزی بوده که این اتفاق افتاده است. در بازی سال گذشته پیکان و تراکتورسازی هر ناسزایی بود، به من داد. به او گفتم این حرف‌ها زشت است، اما توجهی نکرد. مدافع وسط و کناری آنها شاهد این ناسزاها بودند و گفتند ناسزا نگو و دوباره همدیگر را جایی می‌بینید. همین صحبت‌ها را در جلسه‌ای به مرتضی تورک رئیس کمیته اخلاق زدم.

مهاجم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: باز هم به خاطر این درگیری از جامعه فوتبال و همچنین هواداران تراکتورسازی عذرخواهی می‌کنم که محروم شدم. امیدوارم بعد این محرومیت بتوانم جبران کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار