دورتموند پیشنهاد دوم بارسلونا برای خرید دمبله را پذیرفت

یک رسانه اسپانیایی از توافق باشگاه‌های بارسلونا و بوروسیا دورتموند برای انتقال بازیکن فرانسوی زردپوشان وستفالن به نوکمپ خبر داد.

، نشریه اسپورت کاتالونیا مدعی شده است که پیشنهاد دوم باشگاه بارسلونا برای خرید عثمان دمبله، هافبک هجومی فرانسوی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند به کاتالونیا مورد قبول باشگاه آلمانی قرار گرفته است.

میرر، پیشنهاد جدید بارسلونا ۱۰۰ میلیون یورو است اما دورتموندی این رقم را تنها به عنوان مبلغ پایه قرارداد پذیرفته و از بارسایی‌ها خواسته که ۳۰ میلیون دیگر نیز به عنوان پاداش‌های مرتبط با عملکرد بازیکن ۲۰ ساله‌ آنها در نظر بگیرد.

دمبله و فیلیپه کوتینیو، هافبک هجومی برزیلی لیورپول دو گزینه‌ای هستند که بارسلونا برای پر کردن جای خالی نیمار در نظر گرفته است و دورتموندی‌ها اخیرا با انتشار بیانیه‌ای برای اعلام رد شدن پیشنهاد اولی آبی‌و‌اناری‌ها، تلاش بارسا برای جذب بازیکن آینده‌دارشان را تأیید کردند.

دمبله بعد از خودداری از شرکت در تمرینات دورتموند، از سوی این باشگاه تا اطلاع ثانوی از شرکت در تمرینات منع شده است و این در حالیست که تنها دو هفته دیگر به پایان بازار نقل و انتقالات تابستانی باقی مانده است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار