در بازی برگشت هر اتفاقی ممکن است رخ دهد

زیدان: ۵ جلسه محرومیت برای رونالدو زیاد بود

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید مجازات درنظر گرفته شده برای ستاره پرتغالی تیمش به خاطر درگیری با داور بازی رفت سوپرجام اسپانیا را بیش از اندازه سنگین دانست.

، زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی برگشت تیم‌های فوتبال رئال مادرید و بارسلونا در سوپرجام اسپانیا که ساعت ۱:۳۰ بامداد پنجشنبه در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می‌شود، به محرومیت ۵ جلسه‌ای کریستیانو رونالدو به خاطر هل دادن داور بازی رفت بعد از اخراج شدنش اشاره کرد و آن را مجازاتی نامتناسب با تخلف ستاره پرتغالی تیمش دانست.

زیدان درباره محرومیت رونالدو به خبرنگاران گفت: من ناراحتم در واقع همه ما ناراحتیم. نمی‌خواهم در کار داوران دخالت کنم اما زمانی که شما به اتفاقات رخ داده نگاه و فکر می‌کنید که کریستیانو در ۵ بازی حق ندارد کنار ما باشد، می‌بینید که یک چیزی اشتباه است. ۵ جلسه محرومیت زیاد است.

گفته می‌شود که رئال مادرید نسبت به حکم در نظر گرفته شده برای رونالدو فرجام‌خواهی کرد اما سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها مطمئن نیست که محرومیت مهاجم تیمش کاهش پیدا کند.

وی ادامه داد: من نمی‌دانم اوضاع چگونه است. باید تا فردا (چهارشنبه) که کمیته (استیناف) جلسه تشکیل می‌دهد صبر کنیم و ببینیم چه می‌شود.

زیزو در پایان درباره شانس قهرمانی تیمش با توجه به پیروزی ۳ بر یک رئال مادرید در بازی رفت هم عنوان کرد: هر اتفاقی ممکن است رخ دهد وقتی پای یک بازی برگشت در میان باشد. ما باید تا آخرین دقیقه بازی کنیم چون بارسلونا در بازی رفت موقعیت‌های زیادی برای کسب پیروزی داشت.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار