سوارس بازیکنی بزرگ و مهاجمی فوق‌العاده است

کارواخال: اخراج رونالدو ناعادلانه بود/ پیروزی در بازی رفت برابر بارسلونا گام مهمی بود

مدافع سفیدپوشان مادریدی در آستانه بازی برگشت سوپرجام اسپانیا برابر بارسلونا، محرومیت ۵ جلسه‌ای هم‌تیمی پرتغالی‌اش را ناعادلانه عنوان کرد.

، دنی کارواخال در آستانه بازی برگشت سوپرجام اسپانیا که قرار است بامداد پنجشنبه به میزبانی رئال مادرید از بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو برگزار شود، در کنفرانس خبری در خصوص محرومیت ۵ جلسه‌ای فوق‌ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها و غیبت او در بازی برگشت، گفت: محرومیت رونالدو واقعاً بیش از حد بود. کریس نمی‌خواست داور را آن‌طور هل دهد. به نظرم اخراج او ناعادلانه بود. واقعاً جای ناامیدی دارد که وقتی سزاوارش نیستید، از زمین بازی اخراج شوید. همه ما به خاطر این نوع تنبیه کریستیانو ناراحت هستیم. رونالدو بازیکن مهمی برای رئال مادرید مادرید است. امیدواریم محرومیت او کم شود و به زودی به جمع ما بازگردد.

وی در مورد مهاجم اروگوئه‌ای آبی‌واناری‌ها که در بازی رفت بارها بر سر تصاحب توپ و موقعیت‌سازی با مدافعان رئال مادرید درگیر بود، اظهار داشت: سوارس بازیکنی بزرگ و مهاجمی فوق‌العاده است. در ال‌کلاسیکوها هم همیشه نبردهایی وجود دارد، اما همه این‌ها در زمین باقی می‌ماند و در نهایت همه ما فوتبالیست‌های حرفه‌ای هستم.

مدافع ملی‌پوش رئالی‌ها در بخش دیگری از صحبت‌هایش در مورد بارسلونا و ستاره تازه جدا شده از این تیم خاطرنشان کرد: نمی‌دانم که بارسلونا بدون نیمار بهتر شده یا بدتر. فصل گذشته بارسلونا بدون او در سانتیاگوبرنابئو به پیروزی رسید و ما یکشنبه (بامداد دوشنبه به وقت تهران) آنها را در نوکمپ شکست دادیم. پیروزی در بازی رفت گام مهمی بود و در بازی برگشت نیز به دنبال پیروزی خواهیم بود و نباید با آرامش خیال پا به میدان بگذاریم. هدف ما کسب عناوین قهرمانی است.

کارواخال همچنین در مورد خودش در رئال مادرید در آستانه تقابل با بارسلونا گفت: اکنون بازیکنی پخته‌تر شده‌ام. خوشحالم که جزئی از چرخه موفقیت کنونی رئال مادرید هستم. یکی از رموز موفقیت ما این است که همه ما حس می‌کنیم که بازیکنی مهم برای این تیم هستیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار