در گفت‌وگو با تسنیم

امامی‌فر: کنار رفتم تا دست نکونام باز باشد/ اینکه قرارداد امضا نکردم غیرحرفه‌ای بود

مربی پیشین تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل این تیم را ترک کرده است که دست جواد نکونام برای انتخاب کادرش باز باشد.

علیرضا امامی‌فر در مورد اتفاقات چند روز پیش در تمرین خونه‌به‌خونه و اینکه گفته می‌شود حضور جواد نکونام با دلخوری و ناراحتی او همراه شده است، گفت: بعد از رفتن آقای رحمانی از خونه‌به‌خونه، مسئولان باشگاه با من تماس گرفتند و درخواست کردند برای کمک به این تیم به بابل بروم. آنها به بنده گفتند شرایط طوری است که ما به کمک شما نیاز داریم و می‌توانید در این دیدار به ما کمک کنید.

وی در ادامه افزود: من باتوجه به اطمینانی که به این مجموعه داشتم کار را شروع کردم. شاید غیرحرفه‌ای عمل کردم و قراردادی با باشگاه امضا نکردم، ولی چیزهایی بین مدیرعامل و من وجود داشت که فکر می‌کردم صداقت وجود دارد و مسئولیت را پذیرفتیم. بازی مس رفسنجان که اولین بازی بود استرس‌های خاص خودش را داشت، اما با نتیجه تساوی همه آن سختی‌ها را پشت سر گذاشتیم. برای بازی بعدی تمرینات را به خوبی پشت سر گذاشتیم که به یکباره چند روز پیش آقای حسن‌زاده با آقای نکونام بر سر تمرین آمدند و ایشان را به‌عنوان سرمربی معرفی کردند.

امامی‌فر درباره قول و قراری که باشگاه برای انتخاب مربی با او داشت، خاطرنشان کرد: بحثی که در باشگاه با من مطرح شد این بود که یک مربی خارجی قرار است به این تیم اضافه شود و من هم در کنار ایشان قرار خواهم گرفت. مسئولان تیم گفتند با توجه به شناختم از تیم می‌توانم کمک کنم، ولی با اتفاقی که روز گذشته رقم خورد همه چیز تغییر کرد و صحبت‌ها طور دیگری اجرایی شد.

مربی پیشین تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل در خاتمه تصریح کرد: من بعد از آن تصمیم به ترک بابل گرفتم تا دست آقای نکونام برای انتخاب کادرفنی‌اش باز باشد. بنده از نظر اخلاقی و حرفه ای به تعهدات خودم عمل کردم. برای جواد نکونام در اولین تجربه سرمربیگری آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بتواند به تیم خونه به خونه که یکی از نماینده‌های شایسته استان مازندران است کمک کند تا به لیگ‌برتر بیاید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار