گل بزنم خوشحالی نمی‌کنم

پاسخ بادامکی درباره پرسپولیس برانکو و قطبی

حسین بادامکی به عنوان کاپیتان سیاه جامگان فردا برابر تیم سابق خود قرار خواهد گرفت و امیدوار به کسب نتیجه برابر شاگردان برانکو ایوانکوویچ است.

به گزارش "توپ"، حسین بادامکی در گفتگو با ایلنا درباره آخرین وضعیت سیاه جامگان پیش از رویارویی با پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم. تمرینات ایده آلی را در طول هفته انجام دادیم و با آ»ادگی فراوان به مصاف تیم خوب پرسپولیس می رویم. به گذشته نباید فکر کنیم. بازی با فولاد تمام شده است و حالا تمام فکر و ذکر ما پرسپولیس است و اینکه بتوانمی در برابر این تیم بهترین بازی خود را انجام دهیم. 


کاپیتان سیاه جامگان درباره پرسپولیس گفت: با بهترین تیم ایران بازی داریم. آنها در بهترین وضعیت هستند و سه دیدار قبلی خود را هم برده اند. بی تردید فردا روز سختی برای هر دو تیم رقم خواهد خورد. چرا که ما تیم دست و پا بسته ای نخواهیم بود. 


وی درباره مقایسه پرسپولیس زمان افشین قطبی که او در آن عضویت داشت و این پرسپولیس گفت: هر دو تیم عالی بودند. آن زمان ما هم تیم یکدستی داشتیم که بچه ها همه باهم رابطه خوبی داشتند. واقعا نمی توانم بگویم کدام تیم بهتر بود اما هر دو جزو بهترین پرسپولیس های تاریخ لیگ برتر بودند.  


بادامکی درباره برد ارزشمند سیاه جامگان در هفته آخر فصل قبل مقابل پرسپولیس و اینکه با آن نتیجه سیاه جامگان ماندنی شد اذعان داشت: بله ما آن بازی را یادمان نرفته است و همیشه با پرسپولیس رابطه خوبی داشته ایم.


وی درباره وضعیت این فصل سیاه جامگان و تفاوتش با دو سال قبل تصریح کرد: امسال شرایط خیلی فرق می کند و اوضع بهتر شده است. ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان هم تا به اینجا داده شده است. همه تلاش می کنند تا اتفاقات دو فصل قبل تکرار نشود. 


بادامکی در پایان در پاسخ به این سوال که اگر گل بزند خوشحالی می کند یا خیر گفت: قطعا اگر گل بزنم به احترام هواداران این تیم خوشحالی نخواهم کرد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار