در گفت‌وگو با تسنیم

نظامی‌پور: هیچ چیز در لیگ یک قابل پیش‌بینی نیست/ پرسپولیس بخت اول قهرمانی است

مدافع تیم فوتبال بادران گفت: لیگ دسته اول سختی‌های خاص خودش را دارد و هیچ چیز در این لیگ قابل پیش‌بینی نیست.

امید نظامی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد شروع خوب بادران در لیگ دسته اول و دو برد پیاپی این تیم گفت: خدا را شکر که لیگ امسال را خوب شروع کردیم، اما همه می‌دانند که لیگ دسته اول سختی‌های خاص خودش را دارد و هیچ چیز در این لیگ قابل پیش‌بینی نیست. ما راه سختی در پیش داریم، ولی امیدوارم این روند را ادامه داده و در نهایت به لیگ برتر بیاییم.

وی در ادامه تأکید کرد: شما دیدید که پارسال پارس جنوبی در نیم‌فصل اول مدعی نبود، ولی در آخر به‌عنوان تیم اول لیگ دسته اول به لیگ برتر صعود کرد و این موضوع در مورد ماشین‌سازی هم در دو فصل پیش دیده شد. ما باید این نتایج را در ادامه هم تکرار کنیم. با کادر فنی با دانشی که داریم، می‌توانیم به لیگ برتر بیاییم. مسئولان باشگاه هم بسترهای لازم را فراهم کرده‌اند تا بازیکنان و کادر فنی آرامش داشته باشند.

نظامی‌پور در خصوص بازی‌های لیگ برتر و اینکه امسال چه تیمی برای قهرمانی شانس زیاید دارد اظهار داشت: اکثر تیم‌ها خوب هستند، ولی فکر می‌کنم پرسپولیس فعلاً بخت اول قهرمانی است. این تیم شاکله اصلی‌اش را حفظ کرده و چند بازیکن خوب هم به خدمت گرفته است. پرسپولیس بخت اول قهرمانی است، هر چند که استقلال هم می‌تواند جزو مدعیان باشد.

مدافع تیم فوتبال بادران در پایان تصریح کرد: امیدوارم در پایان این فصل برای دومین بار صعود به لیگ برتر را تجربه کنم، مثل زمانی که با گسترش فولاد به لیگ برتر صعود کردیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار