فرصت ۲۴ ساعته ایوانکوویچ به هافبک ناراضی

کمال کامیابی‌نیا رفت و برگشت می‌شود؟

لیست پرسپولیس برای برگزاری اردوی پیش از جدال برابر سیاه جامگان در حالی اعلام شد که خبری از نام کمال کامیابی نیا در آن نیست.

به گزارش "توپ"، پرسپولیس فردا در چهارمین جدال فصل خود برابر سیاه جامگان قرار خواهد گرفت تا امیدوار به کسب پیروزی و حفظ جایگاه خود در صدر جدول باشد. بر این اساس برانکو ایوانکوویچ لیست بازیکنان این تیم برای حضور در اردوی پیش از جدال برابر سیاه جامگان را مشخص کرد که در اتفاقی شائبه برانگیز نام کمال کامیابی نیا در آن قرار ندارد.برانکو در این باره گفت :کمال در لیست ما نیست. به خاطر اینکه از وضعیت خودش ناراضی است و به او ۲۴ ساعت فرصت دادیم تا فکر کند و قرار است امروز با او صحبت کنیم. 


در این رابطه شایعاتی مبنی بر قهر این بازیکن در تمرین روز گذشته با توجه به عدم تعهد مسوولان باشگاه نسبت به مسائل مالی مربوط به او شنیده می‌شود که باعث شد با لباس شخصی در تمرین حضور یابد.


بنا بر اعلام برانکو ایوانکوویچ این بازیکن در لیست بازی مقابل سیاه جامگان در حال حاضر قرار ندارد و باید دید طی ۲۴ ساعت باقیمانده تا این دیدار چه اتفاقی رخ خواهد داد.برانکو در این باره گفته است : او از موقعیتی که در تیم دارد‌ ناراضی است. از طرفی هم در مرحله نقاهت بعد از عمل جراحی است و طبیعی است که نخواستم بازیکن ناراضی در تمرین باشد و فرصت ۲۴ ساعته‌ای به او دادم.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا امکان جدایی او از پرسپولیس وجود دارد یا خیر،‌افزود: طبیعی است که اجازه جدایی داده نمی‌شود. اگر بازیکن مایل به رفتن بود باید همان زمان می‌رفت همان طور که طارمی این شانس را داشت که مذاکره کند. ما به خاطر بازی‌های حساسی که داریم بازیکنی را رها نمی‌کنیم مگر اینکه پیشنهاد ۵ میلیون دلاری برایش بیاید.


به گفته برانکو بازی سیاه جامگان یک تست عمومی برای مسابقه الاهلی است و با این وصف شاید کمال شانس حضور در آن مسابقه را هم از دست بدهد.

 

کامیابی نیا البته ممکن است مثل فرشاد احمدزاده پیش از بازی نفت تهران به تیم اضافه شود و فردا هم فیکس باشد کما اینکه برانکو تاکید کرد او به طور قطعی از تیم کنار نرفته و شاید در پایان مهلت ۲۴ ساعته نظرش تغییر کند .

 

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار