بسکتبال کاپ آسیا _ لبنان

جمشیدی: امیدوارم پیروزی‌های ما ادامه پیدا کند/ حریفان ضعیف نبودند،‌ ما خیلی خوب بودیم

ملی پوش بسکتبال ایران گفت: با سه پیروزی راهی یک چهارم پایانی شدیم و امیدوارم این روند را ادامه بدهیم.

و به نقل از سایت فدراسیون بسکتبال، محمد جمشیدی پیش از دیدار برابر لبنان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بسکتبال کاپ آسیا اظهار داشت:  شرایط خوبی در تیم حاکم است و ملی پوشان هم از نظر روانی وضعیت مطلوبی دارند و هم از نظر فنی به هماهنگی خوبی رسیده‌اند.

او ادامه داد: تا این مرحله با سه برد پیش آمده‌ایم و با تمام توان این راه را ادامه می‌دهیم. فردا بازی دشواری خواهیم داشت و باید با هوشیاری بالایی به مصاف حریف برویم. لبنان میزبان مسابقات است، تیم خوبی دارد، از شرایط میزبانی استفاده می‌کند و جو سالن هم به نفع این تیم است. ما باید خیلی در این مسابقه مراقب باشیم.

ملی پوش بسکتبال کشورمان گفت: ۳ مسابقه نخست فرصت خوبی بود تا به هماهنگی لازم برسیم. در این دیدارها شرایط خودمان را هم محک زدیم و خیلی بهتر شده‌ایم. با سه پیروزی راهی یک چهارم پایانی شدیم و امیدوارم این روند را ادامه بدهیم.

او با اشاره به حضور حامد حدادی در ترکیب تیم ملی بیان کرد: واقعا دست حدادی درد نکند که با تمام آسیب دیدگی‌ها و خستگی‌ها آمد و در کنار ما بازی می‌کند. او آمد که به تیم کمک کند و واقعا حضورش از هر نظر برای تیم ملی مناسب است. از نظر فنی که جای بحث نیست و حضور او از نظر روانی نیز برای تیم فوق العاده است. اعتماد به نفس بالایی به تیم می‌دهد و فشار روانی زیادی به حریفان وارد میکند. تیم هم با او گام به گام هماهنگ‌تر می‌شود.

جمشیدی درباره کیفیت تورنمنت نیز بیان کرد: همه تیم‌ها با شرایط خوبی در رقابت‌ها شرکت کرده‌اند. اینکه ما در مرحله مقدماتی سه پیروزی کسب کردیم دلیل بر ضعف حریفان نبوده بلکه ما خیلی خوب بودیم. به هر حال اکنون حریف ما لبنان است و تمام تمرکزمان بر روی این دیدار است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار