امیدوارم اشتباه کنم اما داور پنالتی ما را نگرفت

نخعی: در ورزشگاه باهنر اصلاً نمی‌شود فوتبال بازی کرد/ از شانس بد ما مشکلات راه‌آهن حل می‌شود!

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت دیدار این تیم مقابل خونه‌به‌خونه بابل به دلیل شرایط بد زمین مسابقه اصلاً کیفیت فنی خوبی نداشته است.

احمد نخعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا،  درباره تساوی ۲ - ۲  تیمش مقابل خونه‌به‌خونه بابل اظهار داشت: فوتبال خوبی بین دو تیم شاهد نبودیم،‌ چون کیفیت زمین ورزشگاه باهنر به حدی نامناسب است که اصلاً نمی‌شود در آن فوتبال بازی کرد. نتیجه بازی هم روی اتفاقات رقم خورد و بازی به هیچ عنوان کیفیت فنی خوبی نداشت.

وی ادامه داد: تیم ما و خونه‌به‌خونه بازیکنان با کیفیتی داریم اما به دلیل شرایط بد زمین نتوانستیم این کیفیت را به نمایش بگذاریم. انتظار بیشتری از بازی داشتم اما نتوانستیم کاری کنیم.

سرمربی تیم مس کرمان در مورد داوری این دیدار تصریح کرد: سعی می‌کنیم حرفه‌ای باشیم و در مورد داوری صحبت نکنیم، اما به نظرم در یک صحنه توپ در محوطه جریمه تیم خونه‌به‌خونه به دست مدافع این تیم خورد. امیدوارم اشتباه کرده باشم،‌ چون در غیر اینصورت داور دو امتیاز خانگی ما را گرفته است.

نخعی در خصوص دیدار هفته آینده تیمش مقابل راه‌آهن و اینکه این تیم با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند،‌ گفت: از شانس ما مشکلات این تیم تا آن زمان حل می‌شود! بازی ما مقابل این تیم حدود ۱۰ روز دیگر است و تا آن زمان مشکل ثبت قراردادهای بازیکنان این تیم هم حل می‌شود. راه‌آهن تیم ریشه‌داری است و حیف است با این مشکلات مواجه باشد، اما همانطور که گفتم از شانس بد ما مشکلات این تیم تا آن زمان حل خواهد شد!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار