اگر دفاع وسط ما آسیب ببیند، باید به مربی دروازه‌بانان تیم بگویم جایگزین شود!

دین‌محمدی: فکر کنم تنها شیرهای آب ورزشگاه حافظیه عوض شده است!/ به بازیکنانم می‌گویم روی ۲۰ درصد قرارداد با باشگاه خود حساب کنند

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن معتقد است ورزشگاه حافظیه شیراز نسبت به زمان بازیگری او تغییر چندانی نکرده است.

سیروس دین‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره شکست یک بر صفر تیمش در خانه برق جدید شیراز اظهار داشت: بالاخره توانستیم ۱۱ بازیکن جور کنیم و چند بازیکن امید هم به آنها اضافه کردیم. ما بازی سنگینی را پشت سر گذاشتیم و اعتقاد دارم با این بازیکنان که تجربه بازی در لیگ دسته اول را هم نداشتند، بازی خوبی را انجام دادیم.

وی با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان راه‌آهن گفت: بازیکنانم بازی خوبی را ارائه دادند و زحمت کشیدند. ما روی یک اتفاق گل خوردیم و هر چه تلاش کردیم این گل را جبران کنیم، نتوانستیم. بازیکنانم در نیمه اول بازی خوبی را به نمایش گذاشتند، اما چون بدنسازی نداشتند، بدن‌های آنها از دقیقه ۶۰ به بعد اُفت می‌کند. چند بازیکن ما دچار مصدومیت شدند که جایگزینی برای آنها نداشتیم.

سرمربی راه‌آهن با بیان اینکه دیدار جام حذفی مقابل شهدای بابلسر یک بازی تدارکاتی برای این تیم محسوب می‌شود، تصریح کرد: ادامه کار با این شرایط بسیار سخت است. تلاش می‌کنیم این هفته بازیکنان خوبی جذب کنیم. اگر این بازیکنان را به تیم اضافه کنیم، شرایط ما بسیار بهتر از قبل می‌شود. سال گذشته ۱۵ بازیکن از راه‌آهن جدا شدند و من تیم را نگه داشتم. در انتهای فصل هم چهار پنج بازیکن دیگر از تیم رفتند که کار ما با جدایی آنها سخت‌تر هم شد.

دین‌محمدی در مورد چمن ورزشگاه حافظیه شیراز و گلایه‌هایی که از چمن این ورزشگاه می‌شد، خاطرنشان کرد: کِی چمن این ورزشگاه مساعد بوده که حالا نامساعد باشد؟ زمانی که من بازی می‌کردم، زمین حافظیه همین‌طور ناهموار بود و تنها رختکن این ورزشگاه کمی بهتر شده است. نسبت به ۲۰ سال پیش که ما بازی می‌کردیم، فکر کنم تنها شیرهای آب این ورزشگاه عوض شده است!

وی با تمجید از قضاوت میثم پورکریمیان داور دیدار تیمش مقابل برق جدید گفت: او به خوبی داوری کرد. هفته گذشته بازیکن شهرداری ماهشهر توپ را با دست زد و این بازیکن اینقدر مرد بود که گفت من توپ را با دست زدم. پورکریمیان قضاوت خوبی کرد و باید به او تبریک بگویم.

سرمربی راه‌آهن با بیان اینکه تیمش بازی به بازی بهتر خواهد شد، اظهار داشت: تیم‌هایی که از دو ماه قبل کار خود را شروع کردند، مانند ما دو بازی را باختند، اما راه‌آهن که تنها هفت روز است کار خود را آغاز کرده، دو شکست داشته است. اگر دفاع وسط ما آسیب ببیند، باید به مربی دروازه‌بانان تیم بگویم جایگزین او شود، چون بازیکن جایگزینی نداریم. البته بازیکنانی که پشت خط مانده‌اند، با ما تمرین می‌کنند و منتظر مجوز برای حضور در ترکیب تیم هستند.

«همه تیم‌ها مشکل مالی دارند و ما هم یکی از آنها»، دین‌محمدی با این جمله و گلایه دوباره از مشکل قانونی باشگاه راه‌آهن در عدم ثبت قرارداد بازیکنان جدیدش تصریح کرد: بازیکنانی هستند که از ۱۰ سال قبل از باشگاه طلبکار بوده‌اند، اما دین‌محمدی باید تاوان آن را بدهد. این بازیکنان حق دارند و باید به پول خود برسند. در مجموع به بازیکنان خود می‌گویم روی تنها ۲۰ درصد قرارداد با باشگاه خود حساب کنند و دنبال کار دیگری بروند! چون بسیاری از تیم‌ها مانند صبا، نفت تهران و ... پول ندارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار