ماتیچ: انگار سالها در یونایتد حضور داشته ام

نمانیا ماتیچ، هافبک منچستریونایتد مدعی شد که برخورد بازیکنان با او به نحوی بوده که انگار مدت ها در این تیم حضور داشته است.

به گزارش "توپ"، هافبک صرب، اولین حضورش برای یونایتد در لیگ برتر را روز یکشنبه مقابل وستهام تجربه کرد. او در تابستان با ۴۰ میلیون پوند از چلسی به جمع شیاطین سرخ پیوست تا همکاری اش با مربی سابقش را بار دیگر شروع کند. حال او مدعی شد که انگار سالهاست در یونایتد توپ می‌زند

 

 

 

او گفت:" از هم تیمی هایم خیلی ممنونم. آنها از روز اول من را پذیرفتند و من حمایتشان را حس کردم. به کمک آنها احساس می‌کنم خیلی راحت هستم و مدتهاست که اینجا حضور دارم. آنها کمک زیادی به من کردند و خوشحال می‌شوم که بتوانم در پاسخ به آنها کمک کنم. ما فوتبال خوبی بازی کردیم و فکر می‌کنم هواداران ما هم لذت بردند.شروع با کسب ۳ امتیاز خیلی خوب است، فصلی طولانی پیش روی ماست و باید تا می‌توانیم امتیاز کسب کنیم و شروع خوبی داشته باشیم.

 

بازی کردن در الدترافورد حس فوق العاده ای داشت، وقتی آن پیراهن را می‌پوشید، فشار را حس می‌کنید زیرا اینجا باشگاهی بزرگ است ولی برای همین است که ما هم اینجا هستیم. می‌دانیم که بازی کردن برای یونایتد مسئولیتی بزرگ است و خوشحالم که اینجا هستم و می‌خواهم به همین روند ادامه دهم و مطمئنم که با این گروه از بازیکنان می‌توانیم موفق باشیم."

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار