امیدوارم کارت زردم را ببخشند

طاهران: بازیکن استقلال پایم را لگد کرد، داور به من کارت داد/ داوران، بازی‌های تراکتورسای را با دقت بیشتری قضاوت کنند

هافبک تیم تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد که کارت زرد او از سوی فدراسیون فوتبال بخشیده شود.

علی طاهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره شکست یک بر صفر تراکتورسازی مقابل استقلال، اظهار داشت: مقابل استقلال همانند دو دیدار گذشته‌مان خوب بازی کردیم، اما باز هم بدشانسی آوردیم. هرچقدر فرصت ایجاد کردیم نتوانستیم دروازه استقلال را باز کنیم، اما آنها یک شوت از فاصله ۴۰ متری زدند و به گل رسیدند.

وی با اشاره به دیدار هفته آینده تراکتورسازی مقابل نفت تهران، خاطرنشان کرد: بازی سختی داریم، اما دیگر باید هرطور که شده نفت تهران را شکست بدهیم. در دیدار مقابل نفت تهران حق اشتباه کردن و امتیاز از دست دادن نداریم. واقعاً خوب بازی می‌کنیم، اما بدشانسی می‌آوریم و امتیاز از دست می‌دهیم.

بازیکن تراکتورسازی در مورد نامه امروز این باشگاه به سازمان لیگ برای بخشش کارت زرد او، گفت: روزبه چشمی پای من را لگد کرد. من رفتم که توپ را بزنم، بازیکن استقلال روی من خطا کرد، اما جالب اینجا بود که داور به من کارت زرد داد! ماندم که داور چطور به من کارت داد. داوران باید در قضاوت بازی‌های تراکتورسای دقت بیشتری به خرج بدهند. ما بازیکن نداریم، اگر بخواهیم هر بازی هم یک محروم بدهیم، دیگر چه کسی می‌خواهد برای‌مان بازی کند؟ امیدوارم کارت زرد اشتباهی که داور به من نشان داد بخشیده شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار