با یک گل به خودی، شیرازه تیم ما از هم پاشید

دست‌نشان: رئیس هیئت فوتبال البرز باعث اغتشاش تماشاگران ما شد/ انتظار نداریم میزبان از هر ترفندی برای پیروزی استفاده کند

سرمربی ملوان بندر انزلی به حضور رئیس هیئت فوتبال استان البرز در دیدار تیمش مقابل اکسین را غیرقانونی دانست.

نادر دست‌نشان درباره شکست تیمش مقابل اکسین البرز در هفته دوم مسابقات لیگ دسته اول، به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا گفت: روز خوب ما نبود و با یک گل به خودی، شیرازه تیم ما از هم پاشید. حریف هم از شرایط میزبانی استفاده کرد و بازی بسته‌ای ارائه کرد. پس از زدن یک کرنر، مدافعان ما هنگام دفع توپ دچار اشتباه شدند و دروازه خودمان را باز کردند. این هم بخشی از فوتبال است و باید بهتر بازی می‌کردیم. فکر می‌کنم نگرانی و ترس از شکست باعث شد بازیکنان نتوانند بازی خوب خود را ارائه کنند و برنامه‌های تیمی را انجام دهند.

وی درباره داوری سعید رحیمی مقدم، با بیان اینکه او یک پنالتی به نفع ملوان نگرفته است، تصریح کرد: نباید در زمین حریف مورد این فشارها قرار بگیریم. رحیمی‌مقدم ۱۰ دقیقه وقت اضافه گرفت، اما در همین مدت هم بازیکن و دروازه‌بان آنها دو بار به زمین افتادند و حداقل باید دو دقیقه به این ۱۰ دقیقه اضافه می‌شد. چرا یک ثانیه هم به وقت تلف شده اضافه نکرد؟ دوست داشتند من هم اعتراض می‌کردم تا من هم مانند سرمربی اکسین اخراج می‌شدم. مربی حریف با اینکه تیمش جلو افتاده بود، اعتراض‌های شدیدی به داور می‌کرد. مثل اینکه اعتراض نیمکت تیم‌ها برای گرفتن حق خود فراگیر شده است.

سرمربی ملوان با اشاره به اینکه کمیته داوران مطمئناً دقت نظر بیشتری روی این اتفاقات دارد، خاطرنشان کرد: رحیمی‌مقدم چند سال است که قضاوت می‌کند و داور خوب و جوانی است، اما نباید برای یک داور بین تیم میهمان با میزبان تفاوتی باشد. داور باید شجاع باشد. آقای داور! بازیکنان اکسین دو دقیقه روی زمین خوابیده بودند و تو حق مسلم تیمم را گرفتی! می‌ترسی وقت اضافه بگیری؟ تو باید به قانون عمل کنی و نباید کاری به این داشته باشی. کمیته داوران تلاش می‌کند داوران خوبی برای آینده تربیت کند و ما هم تابع هستیم، اما از داوران انتظار داریم.

دست‌نشان در خصوص حضور رئیس هیئت فوتبال استان البرز در زمین مسابقه مقابل اکسین، با بیان اینکه این اتفاق برای او بی‌سابقه بوده، اظهار داشت: او تماشاگران ما را به اغتشاش کشاند. ما که نفهمیدیم او چه سمتی دارد و او را نمی‌شناختیم. این شخص حتی به خود اجازه داد که داخل زمین برود و با داوران صحبت کند. داور هم در این شرایط نمی‌داند چه کار کند. این اتفاقات در حالی رخ داد که هیچ کارتی هم گردن این شخص نبود. اینکه هواداران ما بطری پرتاب کردند، چه کسی مقصر است؟

وی ادامه داد: آقای محمودزاده! شما باید دقت نظر داشته باشید. ما انتظار نداریم میزبان از هر ترفندی برای شکست میهمان خود استفاده کند. آقایان محمودزاده و بهاروند در سازمان لیگ باید این اتفاقات را بررسی کنند. زمانی که در هفته دوم این اتفاقات رخ می‌دهد، مطمئناً در هفته‌های بعد این اتفاقات بیشتر خواهد شد.

دست‌نشان گفت: همه می‌دانند که ناظر مسابقه و داور چهارم اختیار تام دارند، اما زمانی که رئیس هیئت فوتبال استان وسط زمین می‌رود، سایر تیم‌ها هم یاد می‌گیرند. ما با اینکه شکست خوردیم، به مربی و بازیکنان حریف تبریک گفتیم و مشکلی با آنها نداریم. مشکل ما عدم رعایت قانون در برگزاری یک مسابقه است و باعث می‌شود دل‌نگران شویم.

سرمربی ملوان درخصوص دیدار هفته آینده این تیم مقابل بادران در بندر انزلی، با تمجید از حریف خود به تسنیم گفت: فعلاً شرایط خوبی نداریم اما می‌توانیم روحیه بازیکنان را برگردانیم. بادران تیم بسیار خوبی است و امکانات، مربی و بازیکنان بسیار خوبی دارد. ما هم ملوان هستیم و مطمئناً بازی موفقی پشت سر می‌گذاریم. مجبوریم فوتبال نابی بازی کنیم و شرایط خود را بهبود ببخشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار