ادعای اسپورت

بارسلونا – عثمان دمبله؛ تنها یک قدم تا نهایی شدن

به نظر می رسد به زودی موانع انتقال عثمان دمبله، ستاره فرانسوی دورتموند به بارسلونا در حال برداشته شدن است.

به گزارش "توپ"، مذاکرات برای انتقال این ستاره جوان در حال پیشرفت است و نشریه اسپورت ادعا کرد که زنبورها پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یورویی بارسا برای فروش دمبله را پذیرفته اند.

بارسا پیش از این دو پیشنهادی برای خرید دمبله داده بود اما مدیران باشگاه آلمانی آنها را رد کرده بودند و همین مسئله ناراحتی این ستاره جوان فرانسوی را به همراه داشت؛ به طوری که باعث شد او در تمرینات غیبت کند؛ در مقابل باشگاه دورتموند هم او را از حضور در تمرینات محروم کرد. 

 

اما به نظر می رسد سرانجام دو باشگاه برای انتقال این ستاره جوان به توافق رسیدند و تنها مشکل پیش رو، بحث بر سر بندها و پاداش قرارداد این بازیکن است که ۲ طرف هنوز در مورد آن به توافق دست پیدا نکردند.

 

 

 

 

مسئولان دورتموند علاقمند به گنجاندن ۳۰ میلیون یورو بند پاداش در صورت موفقیت دمبله در ترکیب بارسا و فتح عناوین تیمی و شخصی هستند که این رقم از نظر بارسا زیاد بوده و مدیران این تیم علاقمند به کاهش آن هستند.

 

به هر حال به نظر می رسد این مشکل نیز قابل حل باشد و با توجه به توافق در مورد مفاد اصلی قرارداد، احتمالا به زودی دمبله به بارسا ملحق شده تا جایگزین نیمار در ترکیب این تیم لقب گیرد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار