سرپرست تیم پارس جنوبی در گفت‌وگو با تسنیم:

نه دنبال قهرمانی هستیم و نه حضور آسانسوری در لیگ برتر/ سپاهان مقابل ما خوش‌شانس بود

سرپرست تیم پارس جنوبی معتقد است این تیم مقابل زردپوشان اصفهانی باید به پیروزی می‌رسید و تیم میزبان خوش‌شانس بوده است.

عبدالرحیم خطیب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره تساوى بیرون از خانه پارس جنوبی مقابل سپاهان اظهار داشت: بازی خوبی بود. ما باید سپاهان را شکست می‌دادیم. ما یک پنالتی را هم از دست دادیم. فکر می‌کنم سپاهان خوش‌شانسی آورد که به نتیجه تساوی رسید.

وی در مورد اعتراض زلاتکو کرانچار و باشگاه سپاهان به داوری این دیدار گفت: ممکن است هر داوری اشتباه کند، اما سیدمهدی سیدعلی اشتباهات زیادی نداشت. شاید داور دیگری در دقیقه یک به بازیکنی اخطار ندهد، اما علی دشتی در همین دقیقه کارت زرد گرفت. ابراهیم صالحی را هم در محوطه جریمه حریف زدند که فکر می‌کنم پنالتی بود. در مجموع داوری به نفع هیچ‌کدام از دو تیم نبود.

سرپرست تیم پارس جنوبی جم در این باره که به نظر می‌رسد انتظارات از این تیم در میان هواداران بوشهری بالا رفته است، تصریح کرد: به هواداران گفته‌ایم که انتظارات از ما نباید بالا برود. ما برای قهرمانی به لیگ برتر نیامده‌ایم. دوست هم نداریم مانند تیم‌هایی باشیم که آسانسوری به لیگ برتر صعود کردند و دوباره به لیگ دسته اول سقوط کردند. می‌خواهیم در لیگ برتر ماندنی شویم.

وی افزود: برخی می‌گویند بسیاری از تیم‌ها که ابتدا صدرنشین بودند به دسته اول سقوط کردند، اما تارتار طوری تیم را بسته است که هم در لیگ برتر می‌مانیم و هم شخصیت تیم را حفظ می‌کنیم. در نیمه اول بازی با سپاهان، تنها یک بازیکن لیگ برتری در ترکیب داشتیم و بقیه آنها فصل گذشته در لیگ یک بودند.

خطیب در خصوص مصاف هفته چهارم پارس جنوبی مقابل صنعت نفت، با اشاره به سرسخت بودن تیم آبادانی خاطرنشان کرد: با احترام به تیم حریف، برای کسب سه امتیاز این مسابقه وارد زمین می‌شویم. صنعت نفت تیم بزرگی است و شخصیت تیمی بالایی دارد. امیدوارم بازی بی‌حاشیه و خوبی شاهد باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار