پیشنهاد رسمی از کره جنوبی را رد کردم

صادقیان: پخش مستقیم نبود، به چشم نیامدم!

پیام صادقیان بازیکن جدید سپیدرود می گوید که چند هفته قبل یک پیشنهاد جدی از کره جنوی را رد کرده است.

صادقیان در گفت و گو با "توپ"، درباره پیوستن به تیم سپیدرود گفت:« من بعد از اینکه از نفت تهران جدا شدم چند پیشنهاد داشتم اما در نهایت تصمیم گرفتم سپیدرود را انتخاب کنم. این تیم هواداران بسیار پرشوری دارد همین دلیل مهمی بود که سپیدرورد را انتخاب کنم.»


او اضافه می کند:« من معتقدم  می توانم اینجا خودم را نشان دهم و به خوبی پیشرفت کنم. تمام هدفم این است هواداران متعصب سپیدرود و مردم رشت را خوشحال کنم و از آنها تشکر می کنم که استقبال خوبی از من داشتند.»


صادقیان در این مورد که بحث حضورش در فوتبال شرق آسیا هم شنیده می شد تاکید کرد:« من وقتی علی کریمی سرمربی نفت تهران شد به این تیم آمدم و چند روزی از حضورم در نفت تهران سپری شد که با پیشنهاد رسمی از لیگ کره جنوی مواجه شدم. این پیشنهاد حتی به دستم رسید ولی در نهایت آنرا رد کردم چون می خواستم با نفت تهران ادامه بدهم که در نهایت اتفاق دیگری رخ داد.»


صادقیان در مورد اینکه برخی معتقدند او می توانست در بهترین تیمهای ایران بازی کند می گوید:« من در خیلی از مواقع در انتخاب تیمها رفاقت را در نظر گرفتم. به عنوان مثال در یک برهه زمانی از تراکتورسازی و سپاهان پیشنهاد داشتم اما به خاطر علی دایی راهی صبا شدم یا به خاطر رسول خطیبی ماشین سازی را انتخاب کردم. به هرحال هر فوتبالیستی اخلاق خاص خودش را درد اما من در خیلی از موارد رفاقت ها را در نظر گرفتم.»


صادقیان درباره عملکردش در دوسه سال اخیر می گوید:« من در ماشین سازی عملکرد خوبی داشتم. قبلا هم گفتم مشکل من این بود که بازیهایم به چشم نمی آمد. به طور نمونه در یک بازی مقابل سایپا دو پاس گل دادم و یک گل زدم که اگر این اتفاق در پرسپولیس رخ می داد بازتاب وحشتناکی داشت. دراین سالها در تیمهایی بودم که بازیهایشان پخش مستقیم نمی شد و این به ضررم تمام شد.»


صادقیان درباره اینکه لیگ امسال را چطور می بیند می گوید:« لیگ امسال خوب است وتیمهای پرقدرتی حصضور دارند. امسال نتیجه گرفتن واقعا سخت است و من امیدوارم بتوانیم با سپیدرود کارهای بزرگی انجام داده و هواداران این تیم را خوشحال کنیم.»

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار