زلاتان در آستانه تمدید قرارداد و بازگشت به تمرینات منچستریونایتد

مهاجم فصل گذشته شیاطین سرخ در آستانه رسیدن به شرایط شرکت در تمرینات قرار دارد.

، پس از اینکه ایبرای ۳۵ ساله در مقطع پایانی فصل گذشته از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد، باشگاه منچستریونایتد در اوایل فصل تابستان اعلام کرد که او بازیکن آزاد است، این در حالی است که طبق قرارداد می‌توانست قرارداد این مهاجم سوئدی‌ را برای یک فصل دیگر تمدید کند. زلاتان ابراهیموویچ که گفته می‌شود ممکن است تا ماه ژانویه ۲۰۱۸ به دور از میادین باشد، حالا روند ریکاوری‌اش بهتر از چیزی پیش می‌رود که تصور می‌شد و همین نظر شیاطین سرخ را مبنی بر تمدید قرارداد وی تغییر داده است.

نشریه «سان» انگلیس خبر داد که زلاتان ابراهیموویچ ظرف ۲۴ ساعت آینده به محل تمرینات تیم فوتبال منچستریونایتد بازخواهد گشت. او که فصل گذشته ۲۸ گل در رقابت‌های مختلف برای شیاطین سرخ به ثمر رساند، در این مدت برای ریکاوری زانوی مصدوم خود از امکانات باشگاه منچستریونایتد استفاده کرده است.

 یکی از اعضای باشگاه منچستریونایتد در این باره به «سان» گفت: زلاتان به زودی به باشگاه منچستریونایتد برمی‌گردد تا فرایند ریکاوری خود را در اینجا دنبال کند. باشگاه حتی به او گفته که نیازی نیست برای بهبود مصدومیتش سرعت ببخشد، اما خود زلاتان عزمی راسخ دارد. ایبرا به خودش استراحت نمی‌دهد و سخت تلاش می‌کند.

وی افزود: همه از پیشرفت او در روند ریکاوری خوشحال هستند، اما دوست دارند که او تعادل لازم را در ریکاوری‌اش داشته باشد. خود ابراهیموویچ هم اطمینان دارد که با عقد قراردادی جدید به باشگاه منچستریونایتد بازخواهد گشت و باشگاه هم می‌خواهد او را آماده در اختیار داشته باشد.

روملو لوکاکو جانشین زلاتان در پیروزی ۴ بر صفر شیاطین سرخ برابر وستهام در هفته اول لیگ برتر انگلیس، دو بار موفق به گلزنی شد، اما با این وجود ژوزه مورینیو چشم به بازگرداندن زلاتان ابراهیموویچ باتجربه به این تیم دارد، حتی اگر این امکان وجود داشته باشد که او را برای نیمه دوم فصل جاری در اختیار داشته باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار