اشتباه فراموش نشدنی کادر مدیریتی بلوگرانا؛

چگونه بارسا گلزن نوکمپ را به رئال مادرید واگذار کرد؟

در تابستان سال ۲۰۱۴، بارسا فاصله ای تا جذب مارکو آسنسیو نداشت اما یک اشتباه عجیب این ستاره را راهی اردوی رقیب کرد.

 

به گزارش "توپ"، آسنسیو در ماه های اخیر عملکمرد درخشانی در ترکیب کهکشانی ها داشته و تبدیل به تعویض طلایی زیزو شده است. اما ببینیم چرا ستاره ای که دیشب با یک گل دیدنی دروازه بارسا را در نوکمپ باز کرد حالا در ترکیب قوهای سپید بازی می کند؟

 

در تابستان سال ۲۰۱۴ آسنسیو نمایش بسیار خوبی در ترکیب مای.رکا و البته رده های پایه تیم ملی اسپانیا داشت و سرعت و تکنیک او نوید ظهور یک ستاره بزرگ را در فوتبال اسپانیا داده بود.

 

 

 

 

توافقات میان بارسا و مایورکا برای انتقال آسنسیو انجام شد و حتی این بازیکن جوان در بارسلون در حال پیدا کردن خانه بود که همه چیز منتفی شد.

 

مایورکا برای فروش آسنسیو ۴.۵ میلیون یورو نقد می خواست اما زوبی زاره تا به عوان مدیر ورزشی بارسا به دنبال دادن این مبلغ در غالب پاداش ها و گرفتن تخفیف بود که به یکباره معامله بر هم خورده و رئال مادرید به سرعت با پرداخت این مبلغ آسنسیو را به خدمت گرفت.

 

 

 

 

اما چند روز بعد بارسا با ۵.۵ میلیون یورو داگلاس مدافع سائوپائولو را جذب کرد که یکی از بدترین خریدهای تاریخ این باشگاه است. بدین تریتیب بارسا به راحتی فرصت جذب یکی از آینده دار ترین ستاره های جهان فوتبال را به راحتی از دست داد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار