دیدارهای سخت و مهمی را پیش‌رو داریم

برانکو: امیدوارم رسن سریع‌تر با تیم هماهنگ شود/ او بازیکنی مفید برای ما خواهد بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین این تیم اظهار امیدواری کرد که هافبک عراقی تیمش هرچه سریع‌تر با دیگر بازیکنان هماهنگ شود.

و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز (دوشنبه) خود را از ساعت ۱۷:۴۵ و پس از صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند.

* بشار رسن، بازیکن ملی‌پوش و عراقی سرخپوشان امروز در محل تمرین حضور یافت و در تمرینات گروهی شرکت کرد.

* برانکو ایوانکوویچ ضمن خوش‌آمدگویی به بازیکن جدید سرخپوشان گفت: بشار بازیکن خوب و مفیدی برای ما خواهد بود و ما از وجود این بازیکن در بازی‌های آتی استفاده خواهیم کرد. امیدوارم این بازیکن هر چه سریع‌تر با تیم هماهنگ شود.

* ایوانکوویچ در ادامه افزود: ما دیدارهای سخت و مهمی را پیش‌رو داریم و باید بتوانیم با ارائه بازی‌های خوب، دست پر از میادین خارج شویم.

* مارکو استیلینوویچ مربی بدنساز تیم، بازیکنان را در اختیار گرفت و آنها را به سه دسته تقسیم کرد و تمرینات سه‌گانه گرم کردن را در دستور کار آنها قرار داد.

* در ادامه، برانکو بازیکنان را به فوتبال هدفمند به صورت یک ضرب و دو ضرب دعوت کرد.

* پرش و حرکت سریع از روی موانع در زمان ۱۰ دقیقه زیر نظر مارکو انجام شد.

* هافبک‌ها و مهاجمان زیر نظر چوک با پاس‌های عمقی و حرکت از جناحین به گلزنی پرداختند. مدافعان هم زیر نظر برانکو به تاکتیک‌های تدافعی روی آوردند.

* در بخش بعدی تمرین، نحوه آرایش بازیکنان در زمین، حرکت از دفاع به هافبک و از هافبک به فوروارد، پاس به جناحین و ارسال و گلزنی در دستور کار بازیکنان قرار گرفت.

* فوتبال درون تیمی در قالب دو تیم قرمز و سفید مرحله بعدی تمرین امروز بود که زیر نظر کادر فنی انجام شد.

* آخرین بخش تمرین امروز دویدن در دو زمان هفت دقیقه‌ای بود و پس از آن بازیکنان بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند.

از سوی کادر فنی اعلام شد، بازیکنان ساعت ۱۴ فردا در هتل المپیک حضور یابند و پس از صرف ناهار و استراحت، در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی آخرین تمرین پیش از دیدار مقابل سیاه‌جامگان را برگزار کنند.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار