رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون- بلغارستان

حذف ۵ بازیکن در روز نخست

در ادامه مسابقات بین‌المللی بدمینتون بلغارستان ۵ بازیکن ایران از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، مسابقات بین المللی بدمینتون بلغارستان از صبح امروز (دوشنبه) با شرکت بدمینتون بازان ۲۳ کشور در سالن اختصاصی شهر صوفیه آغاز شد و در نخستین روز این رقابتها ۵ ملی پوش کشورمان به میدان رفتند که حاصل دیدارهای امروز ۵ شکست برای آنان بود تا از دور رقابتهای یک نفره حذف شوند.

در اولین دیدار رقابت‌های یک نفره مردان، امروز مهدی انصاری به مصاف بدمینتون باز میزبان (بلغارستان) رفت که این دیداردر پایان با نتیجه ۲ بر صفر به سود بازیکن بلغاری خاتمه یافت و انصاری از دور رقابت‌های یک نفره حذف شد.

سروش اسکندری در دیدار دور مقدماتی و در اولین بازی خود به مصاف بدمینتون باز فرانسوی رفت و این دیدار را با نتیجه ۲ بر صفر واگذار کرد و از دور رقابت‌های یک نفره کنار رفت.

همچنین آرمین زکی زاده نیز در رقابت‌های دور مقدماتی و در اولین دیدار خود به مصاف بدمینتون باز بلژیکی رفت و این بازی را با نتیجه ۲ بر صفر واگذار کرد و از دور رقابت‌های یک نفره حذف شد.

امیر جباری در دور مقدماتی رقابت‌ها و در اولین بازی خود به مصاف بازیکن اسلوونی رفت و این بازی را با نتیجه ۲ بر یک واگذار کرد و از دور رقابت‌های یک نفره مردان حذف شد.

ثمین عابد خجسته در دور مقدماتی این مسابقات و در اولین دیدار خود در قسمت یک نفره بانوان برابر بدمینتون باز روسیه قرار گرفت و در پایان این بازی را با نتیجه ۲ بر صفر واگذار کرد و از دور رقابت‌های یک نفره بانوان کنار رفت.

در ادامه رقابت‌های یک نفره بانوان فردا (سه شنبه) ثریا آقایی، سارا دلاوری و هدیه شمس برابر حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.

مسابقات بین المللی بدمینتون بزرگسالان بلغارستان در روزهای بیست و سوم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری با شرکت ۲۳ کشور جهان در شهر صوفیه بلغارستان در قسمت یک نفره، دونفره و تیمی مردان و زنان برگزار می شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار