همه در انتظار اولین درخشش جباری در لیگ هفدهم

۸ شاکی  استقلال به ترکیب اصلی رسید

۸ محبوب استقلال به احتمال فراوان در بازی با سایپا در هفته چهارم لیگ برتر در ترکیب اصلی این تیم به میدان می رود.

به گزارش "توپ"، مجتبی جباری بی تردید مهم ترین خرید استقلال در نقل و انتقالات تابستانی بود، خریدی که باعث شد بسیاری از هواداران این تیم علیرضا منصوریان را بابت انتخاب آن تحسین کنند.


اهمیت حضور جباری از آن جهت است که از وقتی این بازیکن خوش فکر استقلال را ترک کرد این تیم هرگز رنگ جام را به خود ندید و حالا با بازگشت او آبی ها می توانند منتظر آغاز فصلی رویایی باشند.


اما جباری پیش از بازی با استقلال خوزستان در هفته دوم لیگ برتر کارت بازی اش صادر شد و در این بازی  بیش از ۲۰ دقیقه فرصت داشت توانایی های خود را نشان بدهد که در این بازی نمایش قابل قبولی داشت.

پیش از بازی با تراکتورسازی در هفته سوم منصوریان اعلام کرد که جباری یکی دو هفته دیگر آماده حضور در ترکیب اصلی می شود و قصد دارد از او و چپاروف هم زمان در ترکیب اصلی استفاده کند.


جباری در تمرین های روزهای گذشته استقلال آمادگی بالایی از خود نشان داده است و بنابراین منصوریان به احتمال فراوان در بازی با سایپا در هفته چهارم لیگ برتر از او در ترکیب اصلی استفاده خواهد کرد تا شماره ۸ محبوب استقلالی ها این فرصت را داشته باشد بعد از ۴ سال دوری دوباره در ترکیب استقلال به میدان برود، اتفاقی که می تواند بهترین خبر ممکن برای هواداران این تیم باشد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار