در گفت‌وگو با تسنیم

علی‌یاری: شانس پیروزی سایپا و استقلال برابر است/ دایی شخصیت برنده شدن را به ما انتقال می‌دهد

مدافع تیم فوتبال سایپای تهران اعتقاد دارد این تیم و استقلال در دیدارشان در هفته چهارم لیگ برتر از شانس برابری برای پیروزی برخوردار هستند.

رضا علی‌یاری درباره شرایط فعلی سایپا و شروع خوب این تیم در لیگ امسال به خبرنگار ورزشی گفت: ما اولین تیمی بودیم که تمرینات آماده‌سازی خود را شروع کردیم و خوشبختانه در لیگ برتر هم شرایط خوبی داریم. علی دایی همیشه شخصیت برنده شدن به بازیکنان را انتقال می‌دهد و همین مسئله در پیشرفت تیم ما تأثیرگذار بوده است.

وی با ابراز امیدواری از اینکه تیم سایپا در هفته‌های آینده نتایج خوبی بگیرد، راجع به دیدار تیمش برابر استقلال در هفته چهارم گفت:‌ فکر می‌کنم شانس هر دو تیم برای برد در این بازی برابر است. استقلال نسبت به فصل گذشته قوی‌تر شده و ما کار آسانی نداریم. با این وجود در این بازی هدفی جز برد نخواهیم داشت. مساوی برابر استقلال هم نتیجه خوبی است، ولی ما برای برد بازی خواهیم کرد.

مدافع تیم فوتبال سایپا که در دیدارهای اخیر این تیم یکی از بهترین بازیکنان تیم دایی بوده است، همچنین خاطر نشان کرد: خوشبختانه کادر فنی از عملکرد من راضی است، با این حال می‌توانم بهتر از این باشم. امیدوارم که بتوانم به تیمم کمک کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار