در گفت‌وگو با تسنیم

چینی: میناوند با آن صحبت‌ها شخصیتش را نشان داد/ سایپا تیم خوبی بسته است

مربی تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که سایپا در فصل جاری تیم خوبی دارد و بازی با آنها دشوار است.

علی چینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی یک بر صفر برابر تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: با توجه به شرایط‌مان، به سه امتیاز این بازی نیاز داشتیم. پیروزی در این دیدار به تیم انرژی مضاعفی بخشید و امیدوارم روند رو به رشد ما روز به روز ادامه داشته باشد. پنجشنبه هفته جاری برابر سایپا بازی داریم، سایپایی که تیم خوبی بسته است.

وی افزود: علیرضا منصوریان تمرینات ویژه‌ای برای دیدار با سایپا در نظر گرفته و امیدواریم بازیکنان ما روز خوبی را سپری کنند. چند مصدوم داریم که در هفته‌های آینده به جمع ما ملحق می‌شوند تا تیم تکمیل شده و بتوانیم روزهای خوب استقلال را رقم بزنیم. از هواداران استقلال تشکر می‌کنم که در بازی با تراکتورسازی حمایت‌‌ کرده و تنهای‌مان نگذاشتند. بازی با سایپا در هر ورزشگاهی که برگزار شود، از آنها می‌خواهیم که باز هم حمایت کنند. پنجشنبه منتظر هواداران هستیم.

مربی استقلال در واکنش به اظهارات مهرداد میناوند علیه علیرضا منصوریان و مهدی رحمتی گفت: خیلی نمی‌خواهم در این رابطه حرف بزنم، چون قرار نیست به آن ورود کنیم، اما مهرداد میناوند شخصیت خودش را نشان داده و شخصیت او در همین حد است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار