شایعات مسخره از ترس پرسپولیس است؛

ماهینی: ناکامی منشا، ناکامی همه ماست

کاپیتان دوم سرخپوشان شکل گرفتن کلیدواژه باندبازی و ایجاد حاشیه در این تیم را ترس از پرسپولیس عنوان می‌کند و برای رد آن ادعای جالب را مطرح کرد.

به گزارش "توپ"، حسین ماهینی، کاپیتان موفق پرسپولیس در سه بازی ابتدایی فصل روند رو به جلوی تیمش را طبیعی عنوان می‌کند و این مسیر را راهی برای موفقیت‌های بزرگتر می‌داند. مدافع چپ پرسپولیس در خصوص عملکرد این تیم در سه بازی ابتدایی فصل به خبرنگار ما گفت: جز این نباید از پرسپولیس انتظار داشت. برای ما واژه‌ای جز پیروزی و موفقیت معنا ندارد و این استراتژی ما در تمام بازی‌هاست که با شکست بیگانه باشیم. 


وی ادامه داد: برای تیمی که قهرمان شده مگر باید جز این باشد که در این فصل موفق‌تر از گذشته عمل کند؟ ما امسال را با قدرت بیشتری دنبال خواهیم کرد و به موفقیت‌های بزرگتر فکر می‌کنیم. این روحیه در تمام بازیکنان ما وجود دارد و در بین هواداران نیز شکل گرفته و از آن برای رسیدن به اهداف بزرگ سود خواهیم برد.
ماهینی درباره دیدار برابر نفت تهران گفت: بازی سختی بود و نباید این پیروزی را به پای سادگی بازی بگذارید. در نیمه اول سختی زیادی بابت مشکلات زمین داشتیم اما در نهایت گل زودهنگام در نیمه دوم کارمان را آسانتر کرد و به سه امتیاز رسیدیم. 


کاپیتان دوم پرسپولیس در خصوص خط و نشان مهدی طارمی در این بازی برای کسب عنوان آقای گلی گفت: همه ما برای مهدی خوشحالیم که توانست گل بزند و استارت خود برای حضور در کورس آقای گلی را بزند. مطمئنا انتظارات از او زیاد است و مهدی نیز نشان داده که مشکلی از این بابت ندارد و کارش را خوب بلد است. مهدی به خاطر عدم حضور در تمرینات ابتدای فصل کمی از نظر بدنی عقب است و مطمئنا طی هفته‌های آینده او را آماده‌تر از قبل خواهید دید و تمام تیم ما چنین شرایطی دارند و طی هفته‌های آینده بهتر نیز خواهیم شد.


وی در خصوص دیدار این هفته برابر سیاه جامگان و شانس ۱۲ امتیازی شدن و رکورد جالب توجه در آغاز لیگ گفت: ما اصلا به نام تیم‌ها فکر نمی‌کنیم و تمام بازی‌ها با انگیزه پیروزی در زمین حاضر می‌شویم. نه هیچ تیمی را دست کم می‌گیریم و نه از تیمی می‌ترسیم. این دیدار برای ما ارزش زیادی دارد و پیش از جدال مقابل الاهلی عربستان است. انتظارمان این است که هواداران با حضور خود در استادیوم آزادی انگیزه و روحیه بزرگی به ما برای موفقیت در آسیا نیز بدهند. 

 


ماهینی درباره بازی با الاهلی و شرایط میزبانی در کشور عمان گفت: ما قبلا در عمان به میدان رفته‌ایم. مهمترین رقیب ما در این بازی گرمای هواست و اول باید بر آن غلبه کنیم. الاهلی نیز خریدهای خوبی داشته و برنامه ریزی زیادی برای این بازی داشته اما ما می‌رویم که ببریم و هیچ چیزی جلودار ما نیست.


کاپیتان دوم پرسپولیس در واکنش به حواشی اخیر در خصوص باندبازی در این تیم و پاس ندادن به گادوین منشا گفت: این دیگر از آن حرفهاست! این صحبت‌ها همه از طرف دشمنان تیم انجام می‌شود. مگر می‌شود در تیمی باندبازی و ناهماهنگی باشد و به موفقیت برسد؟ شما یک نمونه آن را بگویید. این صحبت‌ها از سوی کسانی مطرح می‌شود که چشم دیدن موفقیت‌های پرسپولیس را ندارند.  


وی در واکنش به اینکه آیا با گادوین منشا رابطه مناسبی در تیم برقرار شده است یا خیر گفت: صد در صد بهترین رابطه در تیم را با او داریم. خودش هم روزهای اولی که به تیم آمده بود از این رفتار متعجب بود. همه با او شوخی می‌کردیم و استقبال خوبی از او داشتیم. حرف زدن در این مورد هم اشتباه است که کسی به دنبال ناکامی اوست. ناکامی منشا ناکامی کل تیم و پرسپولیس است و این برای ما که در طول فصل گذشته تلاش زیادی کردیم تا موفق شویم دور از ذهن است. در این فصل نیز ما بزرگترین موفقیت‌ها را می‌خواهیم و همه در آن نقش خواهند داشت. 


ماهینی با اشاره به اینکه هیچ کس از موفقیت منشا ناراحت نیست ادعای جالبی را مطرح می‌کند: مگر در تیم پرسپولیس ضربه ایستگاهی زن کمی داریم؟ همه مدعی هستند و انصافا هم خوب ضربه می‌زنند، از فرشاد احمدزاده تا مهدی طارمی و مسلمان و وحید امیری و ... . اما در همین بازی با تراکتورسازی مگر ضربه ایستگاهی را به او ندادند؟ اینطور نیست و همه ما اول به دنبال موفقیت تیم هستیم و به صحبت‌های دشمنان تیم هم توجهی نمی‌کنیم. حتما این را بنویسید که دشمنان پرسپولیس از ترس ما این شایعات مسخره را راه انداخته‌اند.


وی درباره مشکلات مالی این تیم نیز گفت: ما هنوز منتظر هستیم. بازیکنان به تعهد خود نسبت به باشگاه و تیم وفادار بوده‌اند و بدون توجه به این مسائل در خدمت تیم بوده‌ایم و اکنون نوبت باشگاه است.

ماهینی که از سوی برانکو در سمت چپ به میدان رفته، در واکنش به این سوال که با بازگشت سیدجلال راهی سمت راست و پست تخصصی‌اش خواهد شد یا خیر گفت: این تصمیم کادرفنی است که هر بازیکن در چه پستی به میدان برود و تمام ما گوش به فرمان برانکو هستیم و امیدواریم روزهای خوبی را پشت سر بگذاریم.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار