شخصیت دایی به تیم منتقل شده است

رضاوند:نمی‌خواهیم از حالا ذهن خود را به کسب سهمیه و قهرمانی معطوف کنیم/ استقلال خوزستان خوش شانس بود

هافبک تیم فوتبال سایپا گفت: می‌خواهیم از حالا ذهن خود را به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و صدرنشنی معطوف کنیم و فعلا تلاشمان کسب امتیازات لازم در دیدارهای پیش رو است.

آرش رضاوند در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص برتری سایپا مقابل استقلال خوزستان در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: دیدار بسیار سختی مقابل استقلال خوزستان داشتیم  و در حالی که شرایط آب و هوایی در این دیدار ما را آزار داد، ما به لطف خدا پیروز شدیم. دوست داشتیم قبل از دیدار با استقلال تهران امتیازات لازم را جمع کنیم تا با روحیه مناسب به میدان برویم.

وی همچنین تأکید کرد: استقلال خوزستان فصل جدید را خوب شروع کرده بود و تا قبل از دیدار با سایپا شرایط بسیار خوبی داشت. آنها مقابل تراکتورسازی به برتری رسیدند و در دیدار برابر استقلال در ورزشگاه آزادی نیز به یک تساوی دست یافته بودند، اما در دیدار مقابل سایپا خوش‌شانس بودند که شکست سنگین‌تری را متحمل نشدند. در نیمه اول دو سه موقعیت بسیار خوب گلزنی داشت که از آنها استفاده نکردیم. اگر توپ‌های‌مان در نیمه نخست به گل تبدیل شده بود در نیمه دوم راحت‌تر بازی می‌کردیم، اما با این وجود در نیمه دوم همت کردیم و به سه امتیاز شیرین دیگر دست یافتیم.

هافبک تیم فوتبال سایپا با تمجید از نقش علی دایی در موفقیت‌های سایپا گفت: از زمان حضور دایی روی نیمکت سایپا بازیکنان ما انگیزه‌های بسیار زیادی پیدا کردند و شخصیت دایی به تیم نیز منتقل شده است. جوانان سایپا تلاش می‌کنند خودشان را به دایی نشان بدهند و این مسئله در انگیزه ما تاثیر بسیار زیادی دارد.

رضاوند در خصوص اهداف خود در این فصل عنوان کرد: قطعا مانند همه بازیکنان به حضور در تیم ملی فکر می‌کنم و از لحاظ تیمی نیز تلاش می‌کنیم هفته به هفته نتایج خوبی کسب کنیم و در نهایت در میان تیم‌های بالای جدول باشیم. نمی‌خواهیم از حالا ذهن خود را به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و صدرنشنی معطوف کنیم و فعلا تلاشمان کسب امتیازات لازم در دیدارهای پیش رو است.

وی با تأکید بر قرعه سخت سایپا در دیدارهای ابتدایی گفت: ما در سه هفته ابتدایی با سپاهان دیدار کردیم و بعد از آن به مصاف صنعت نفتی رفتیم که استقلال را شکست داده بود و در دیدار سوم نیز در گرمای اهواز به مصاف استقلال خوزستان رفتیم. در هفته‌های آینده نیز باید با استقلال و تراکتورسازی بازی کنیم. اگر دقت کرده بودیم مقابل سپاهان نیز به پیروزی دست یافته بودیم. باید تلاش کنیم از دیدارهای سخت خود امتیازات لازم را کسب کنیم تا در هفته‌های آخر مقابل تیم‌های نسبتاً آسان‌تر کار راحت‌تری داشته باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار