در گفت‌وگو با تسنیم

حمودی: پیکان مشکل فنی ندارد/ باید سپیدرود را شکست دهیم

مدافع - هافبک تیم فوتبال پیکان تهران گفت: این درست است که خوب امتیاز نگرفته‌ایم، ولی معتقدم پیکان مشکل فنی ندارد.

علی حمودی درباره عملکرد نسبتاً ضعیف پیکان در شروع هفدهمین دوره لیگ برتر به خبرنگار ورزشی گفت: این درست است که از لحاظ امتیازگیری شرایط خوبی نداشتیم، ولی معتقدم که از لحاظ فنی عملکرد خوبی داشتیم. ما قطعا باید پدیده را ببریم و در بازی با پارس جنوبی هم خیلی زود گل خوردیم. مقابل ذوب‌آهن هم می‌توانستیم برنده باشیم و چند موقعیت خوب را از دست دادیم. این درست است که خوب امتیاز نگرفته‌ایم، ولی معتقدم پیکان مشکل فنی ندارد.

وی در ادامه افزود: ما چشم به بازی‌های آینده داریم و امیدوارم که نتایج خوبی بگیریم و با شرایط خوبی به تعطیلات لیگ برتر برویم. این هفته هم با سپیدرود بازی داریم که این مسابقه بسیار سخت برای ما محسوب می‌شود، ولی این تیم را باید در رشت شکست دهیم تا شرایط خوبی پیدا کنیم.

مدافع - هافبک تیم فوتبال پیکان در واکنش به اینکه برخی معتقدند این تیم در فصل جاری ضعیف‌تر شده است، اظهار داشت: ما پارسال هم همین موقع چنین شرایطی داشتیم، ولی در ادامه بهتر شدیم. مطمئن باشید که پیکان در آینده نتایج خوبی خواهد گرفت.

حمودی در پایان در مورد رقابت مدعیان قهرمانی در لیگ امسال به تسنیم گفت: تیم‌های زیادی دنبال قهرمانی هستند، ولی هنوز چیزی مشخص نیست و نمی‌توان پیش‌بینی خاصی انجام داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار