شکایت منصوریان از میناوند به خودشان ارتباط دارد

نامجومطلق: استقلال و پرسپولیس همیشه مدعی هستند، حتی اگر با تیم دوم‌شان باشند/ آدم باید مراقب حرف زدنش باشد

پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که سرخابی‌های پایتخت همیشه و در هر شرایط مدعی قهرمانی در لیگ برتر هستند.

مجید نامجومطلق در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل تراکتورسازی، اظهار داشت: فکر می‌کنم با توجه به اینکه دو تیم شرایط مناسبی نداشتند و محکوم به پیروزی بودند، بازی خوبی را ارائه دادند. استقلال شروع خوبی داشت و فرصت‌های خوبی به دست آورد، اما بعد از گل بیش از حد محتاطانه بازی کرد. البته آن هم به‌خاطر شرایط جدول بود. استقلال عقب کشید و سعی کرد بازی را کنترل کند. به‌هر حال استقلال سه امتیاز خیلی مهم گرفت که خیلی به آن نیاز داشت. شاگردان منصوریان اگر این بازی را از دست می‌دادند، فاصله‌شان با پرسپولیس بیشتر می‌شد و همین موضوع حواشی و استرس را هم بالا می‌برد.

وی با اشاره به مشکلات تیم استقلال در خط حمله، خاطرنشان کرد: استقلال تیم پرمهره‌ای به حساب می‌آید، اما هنوز هماهنگی در آن کم است. استقلال در فاز تهاجمی مشکل دارد، چون در نقل‌وانتقالات خط حمله خود را زیاد تقویت نکرده است. این موضوع در آینده می‌تواند برای استقلال دردسرساز شود. استقلال تیم پرهزینه‌ای است و در آینده امیدوارم شرایط بهتری از این تیم ببینیم. استقلال و پرسپولیس همیشه و در هر شرایطی مدعی هستند، حتی اگر با تیم دوم‌شان وارد مسابقات شوند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد حواشی رخ داده پیرامون سیدمهدی رحمتی، مهرداد میناوند و علیرضا منصوریان، گفت: من به این موضوع ورود نمی‌کنم، اما کار مهرداد میناوند خوب نبود. انتظار از چنین نفراتی زیاد است. من میناوند را می‌شناسم و می‌دانم که او بچه خوبی است. این درست نیست در برنامه‌ای که خیلی بیننده دارد، شما بخواهید با شوخی کردن، باعث ناراحتی این و آن شوید.

نامجومطلق در واکنش به اینکه منصوریان به خاطر اظهارات میناوند از او شکایت کرده است، گفت: گفتم که به این موضوع ورود نمی‌کنم. این‌ها به خودشان ارتباط دارد. می‌دانم میناوند آدم شوخ‌طبعی است، اما آدم باید خیلی جاها باید مراقب حرف زدنش باشد. من این نوع صحبت کردن را نمی‌پسندم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار