کارنامه‌ انضباطی رئال مادرید در ال‌کلاسیکوها سنگین‌تر شد!

با اخراج رونالدو از بازی رفت ال‌کلاسیکوی سوپر جام، سوابق انضباطی تیم مادریدی در مهمترین بازی فوتبال باشگاهی اسپانیا، بدتر از قبل شد.

، کارت قرمزی که کریستیانو رونالدو در بازی بامداد امروز (دوشنبه) مقابل بارسلونا در سوپرجام اسپانیا گرفت، باز هم نگذاشت که رئالی‌ها بازی را با ۱۱ بازیکن به پایان برسانند.

داوری بازی که به زمین افتادن رونالدو در محوطه جریمه بارسلونا را تمارض تشخیص داده بود به او کارت زرد نشان داد تا مهاجم رئال مادرید که پس از گل دوم این تیم پیراهنش را به نشانه شادی درآورده بود و کارت زرد اولش را گرفته بود، دو اخطاره و اخراج شود.

به این ترتیب مهاجم ۳۲ ساله رئال مادرید نه تنها از بازی برگشت محروم شد، بلکه سابقه انضباطی تیمش در ال‌کلاسیکو‌ها را هم سیاه‌تر کرد چون این چهارمین بار در ۵ ال‌کلاسیکوی اخیر است که رئال مادرید  ۱۰ نفره بازی را به پایان می‌رساند.

اولین مورد ماه نوامبر سال ۲۰۱۵ بود که کهکشانی‌ها در خانه ۴ بر صفر به بارسلونا باختند و در آن بازی ایسکو اخراجی رئالی‌ها بود. در ال‌کلاسیکوی نیم‌فصل دوم همان سال سرخیو راموس کارت قرمز گرفت اگر چه با وجود اخراج او سفیدپوشان مادرید بازی را ۲ بر یک در نوکمپ بردند. سومین مورد در دومین ال کلاسیکوی فصل گذشته لالیگا بود که این بار هم راموس در دیداری که بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو ۳ بر ۲ پیروز شد، کارت قرمز گرفت. بامداد امروز (دوشنبه) به نظر می‌رسید که رئال می‌تواند به داستان ۱۰ نفره شدنش در ال‌کلاسیکوها خاتمه دهد اما بار دیگر این اتفاق رخ داد و رونالدو در دقیقه ۸۰ تازه‌ترین اخراجی کهکشانی‌ها در ال‌کلاسیکو‌ها شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار