اوبامیانگ: دوست داشتم به میلان برگردم اما چه کنم که مسئولان این باشگاه خواب هستند!

مهاجم گابنی تیم فوتبال بورسیا دورتموند اعتراف کرد که احتمال پیوستن‌اش به روسونری در پنجره نقل و انتقالات تابستان امسال وجود داشته است.

، پیره امریک اوبامیانگ در یک جلسه اینترنتی با هواداران میلان به آنها گفت که دوست داشته به روسونری ملحق شود اما مسئولان این باشگاه خودشان نخواستند برای جذب او تلاش کنند.

اوبامیانگ جزو بازیکنان پرورش یافته آکادمی باشگاه میلان است که این باشگاه را با رقمی ناچیز ترک کرد و راهی آلمان شد، جایی که با بورسیا دورتموند افتخارات فراوانی کسب کرد. در پایان فصل گذشته اما او اعلام کرد که می‌خواهد از دورتموند جدا شود و چند تیم از جمله میلان برای خرید او ابراز تمایل کردند که البته رقم درخواستی بالای دورتموندی‌ها همه مشتریان مهاجم گابنی آنها را منصرف کرد. اوبامیانگ اما در هموارنشدن راه بازگشت به میلان، مسئولان این باشگاه را مقصر می‌داند.

او در صفحه اینستاگرام خود در پاسخ  به آن دسته از هوادارانی که از او پرسیدند چرا به میلان برنمی‌گردد، نوشت: دوست داشتم به میلان برگردم اما وقتی که آنها (مسئولان باشگاه) خواب هستند، چه کاری از دست من برمی‌آید؟

اوبامیانگ حتی به نوعی اعتراف کرد که برای پوشیدن شماره‌‌ای خاص در میلان رؤیاپردازی کرده است و به سبک گوینده ورزشگاه سن‌سیرو، نوشت: «و با شماره ۷ ...»

با وجود اینکه هنوز بیش از دو هفته تا پایان پنجره نقل و انتقالات تابستانی باقی مانده است، به نظر نمی‌رسد که میلان شانس زیادی برای خرید اوبامیانگ داشته باشد، ضمن اینکه خود او اخیراً در یکی از مصاحبه‌هایش اعلام کرد که در دورتموند ماندنی است. با این شرایط به نظر می‌رسد که میلان باید به سراغ دو گزینه دیگرش یعنی آندره‌آ بلوتی از تورینو که البته روی او هم ۱۰۰ میلیون یورو قیمت گذاشته شده است و نیکلا کالینیچ از فیورنتینا برود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار