رونی: لحظه گلزنی‌ام به استوک خیلی خاص بود/ مدت‌ها بود انتظار چنین موقعیتی را می‌کشیدم

ستاره انگلیسی خط حمله تیم فوتبال اورتون از اینکه احساسش هنگام به ثمر رساندن اولین گل رسمی خود در دومین دوره حضورش در گودیسون پارک را توصیف کرد.

، شب گذشته (شنبه) برای وین رونی شبی خاص و به یاد ماندنی بود. مهاجم انگلیسی ۳۱ ساله‌ای که ۱۳ سال پیش از اورتون جدا شد تا به منچستریونایتد برود، تابستان امسال به گودیسون پارک برگشت و با گلی که در دقیقه ۴۵ بازی به ثمر رساند، به آبی‌پوشان منطقه مرسی‌ساید کمک کرد که میهمان‌شان استوک‌سیتی را در هفته نخست لیگ برتر انگلیس شکست دهند و فصل را با پیروزی آغاز کنند. در حقیقت به لطف تک گل رونی بود که تیم تحت هدایت رونالد کومان توانست ۳ امتیاز این بازی از آن خود کند.

رونی که حالا یک گل دیگر می‌خواهد تا شمار گل‌هایش در لیگ برتر انگلیس را به ۲۰۰ برساند، پس از بازی به شبکه  BBC گفت: لحظه گلزنی‌ام لحظه‌ای خاص و سرشار از آرامش و احساسات بود. به شخصه من بسیار خوشحالم که گل پیروزی تیمم را در گودیسون پارک زدم چون لحظه‌ای خاص برایم شکل گرفت. زدن چنین گلی آن هم درست در پایان نیمه اول بسیار مهم بود.

رونی ادامه داد: از روزی که به اورتون برگشته‌ام، احساس می‌کنم که دوباره در خانه‌ام هستم. من از مدت‌ها پیش انتظار چنین لحظه‌ای را می‌کشیدم.

در همین حال رونالد کومان هم درباره عملکرد رونی و گل مهمی که او به ثمر رساند، گفت: این سه امتیاز واقعاً‌ شیرین است چون واقعاً شما نمی‌دانید که از اولین بازی تیم‌تان در لیگ چه انتظاری باید داشته باشید. تیم ما عملکردی که من دوست داشتم را ارائه نکرد و هنگام حرکات همراه با توپش مضطرب به نظر می‌رسید. به همین دلیل بود که من بین دو نیمه سیستم بازی تیمم را تغییر دادم. بازی ما واقعاً نیاز به پیشرفت دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار