در گفت‌وگو با تسنیم

جهانبخش: شکست دادن پدیده اصلاً آسان نبود/ ما فقط به خاطر گرمای آبادان پیروز نمی‌شویم

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد که شکست دادن پدیده در آبادان کار آسانی برای زردپوشان این شهر نبوده است.

امید جهانبخش در مورد پیروزی تیمش مقابل پدیده در آبادان به خبرنگار ورزشی گفت: پدیده تیم خوبی است و اگر آنها قوی نبودند سپاهان را با چهار گل شکست نمی‌دادند. با اینکه گرمای هوا تا حدودی روی بازی تأثیر گذاشته بود، اما ما خیلی خوب بازی کردیم و شایسته پیروزی بودیم.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به گرمای هوای آبادان تصریح کرد: ما کمی به این شرایط آب و هوایی عادت داریم، ولی در مجموع باید بگویم بازی سختی را با برد پشت سر گذاشتیم. شکست دادن پدیده اصلاً آسان نبود.

جهانبخش در مورد اینکه برخی معتقدند گرمای آبادان نقش مهمی در بردهای صنعت نفت دارد، تأکید کرد: به هر حال این موضوع می‌تواند تا حدودی حریفان را دچار مشکل کند، ولی این‌طور نیست که ما فقط به خاطر گرما برنده شویم. خیلی از بازیکنان صنعت نفت آبادانی نیستند که به گرما عادت داشته باشند.

وی در خاتمه با ابراز امیدواری از اینکه تیمش با پیروزی مقابل پارس جنوبی به روند رو به رشدش ادامه دهد، خاطر نشان کرد: ما بازی سختی در زمین پارس جنوبی داریم، ولی با تمام وجود بازی خواهیم کرد تا برنده از زمین بیرون بیاییم. آنها تیم دونده و جوانی هستند و وینگرهای بسیار خوبی دارند. با این حال امیدوارم سه امتیاز را بگیریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار