ترکیب تیم‌های ملی گلبال در مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شد

ترکیب تیم‌های ملی گلبال مردان و زنان ایران برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا - پاسیفیک اعلام شد.

و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، محسن جعفری دبیر فدراسیون نابینایان و کم بینایان با اعلام این خبر گفت: اردوی متصل به اعزام تیم ملی گلبال بانوان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا - پاسیفیک از روز گذشته آغاز و ترکیب تیم اعزامی نیز اعلام شده است.

وی افزود: بر این اساس طیبه استکی، زهره مظاهری، زینب قنبری، مریم حسام آبادی، سمیرا جلیلوند و ریزان دژآهنگ ۶ ورزشکار اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا - پاسیفیک هستند که با سرمربیگری محمد بیدگلی و مربیگری مژگان کربی تا ۲۷ مردادماه در اردو خواهند بود و سپس به مسابقات اعزام می‌شوند.

جعفری در خصوص تیم گلبال مردان نیز اظهار داشت: اردوی تیم ملی مردان نیز از امروز در مجموعه ورزشی شهید هرندی آغاز می‌شود و تیم ملی با ترکیب محمد منصوری، محسن جلیلوند، مصطفی شهبازی، جواد شیردل، محمد سرنجی و میلاد سوری تمرینات خود را تحت نظر مهدی نباتی، سرمربی، و محمد ابراهیم‌زاده مطلق، مربی، انجام خواهد داد.

وی ادامه داد: اردوی پایانی تیم ملی تا روز ۲۷ مردادماه ادامه خواهد داشت و تیم ملی در این تاریخ عازم بانکوک خواهد شد.

دبیر فدراسیون نابینایان و کم بینایان با بیان این مطلب که روزهای ۲۸ تا ۳۰ مردادماه کلاس بندی و تمرین ورزشکاران انجام می شود، خاطرنشان کرد: بعد از کلاس‌بندی و تمرین ورزشکاران که صبح روزهای شنبه تا دوشنبه هفته آینده انجام می شود، مسابقات از بعدازظهر دوشنبه ۳۰ مردادماه آغاز و ساعت ۲۰ شنبه ۴ شهریورماه تمام و توزیع مدال‌ها انجام خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد: ۸ ورزشکار باید کلاس‌بندی جدید شوند. تیم‌های ملی مردان و زنان شرایط خوبی دارند و امیدواریم سهمیه مسابقات جهانی را کسب کنند. در مسابقات بخش مردان تیم‌های ایران، کره جنوبی، ژاپن، چین، عراق، تایلند، استرالیا و قزاقستان و در بخش بانوان ۶ تیم ایران، ژاپن، چین، کره جنوبی، استرالیا و تایلند قرار دارند.

برنامه مسابقات گلبال قهرمانی آسیا در بخش زنان و مردان به شرح زیر است:

بانوان

دوشنبه ۳۰ مردادماه
* ایران - چین  (ساعت ۱۵)

سه‌شنبه ۳۱ مردادماه
* ایران - ژاپن (ساعت ۱۰)

چهارشنبه اول شهریورماه
* ایران- استرالیا (ساعت ۹)
* ایران - کره جنوبی (ساعت ۱۹)

پنج‌شنبه دوم شهریورماه
* ایران - تایلند (ساعت ۱۳)

- مردان

دوشنبه ۳۰ مردادماه
* ایران - قزاقستان (ساعت ۱۴)

سه‌شنبه ۳۱ مردادماه
* ایران - تایلند (ساعت ۱۲)

چهارشنبه اول شهریورماه
* ایران -  کره جنوبی (ساعت ۱۲)

مسابقات بانوان به صورت دوره‌‌ای  و در یک گروه با حضور تیم‌های ژاپن، چین، کره جنوبی، استرالیا و تایلند برگزار می‌شود و رقابت مردان در دو گروه انجام خواهد شد که تیم ملی ایران در گروه دوم با تیم‌های قزاقستان، تایلند و کره جنوبی همگروه است  و در گروه اول نیز تیم‌های ژاپن، چین، عراق و استرالیا حضور دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار