طارمی و فرصت طلایی برای کسب عنوان بازیکن سال فوتبال آسیا

وبسایت رسمی توپ - با گلزنی برابر نفت تهران، مهدی طارمی باز هم آمار گلزنی اش در پرسپولیس را بهبود بخشید.

به گزارش وب سایت نود، مهدی طارمی که در دو هفته ابتدایی موفق به گلزنی نشده بود، در دیدار سوم برابر نفت توانست به این روند خاتمه داده و نام خود را در بین گلزنان تیمش در لیگ برتر هفدهم ثبت کند.
طارمی که در این دیدار دو گل زد و یک پاس گل داد، ستاره تیمش در هفته سوم لیگ برتر بود. طارمی در هر دو دیدار رفت و برگشت برابر نفت تهران در فصل گذشته موفق به گلزنی شده بود. طارمی در این فصل ۸۴ دقیقه زودتر از فصل پیش توانست اولین گل خودش را برای پرسپولیس به ثمر برساند. به این ترتیب طارمی شمار گل های خودش با پیراهن پرسپولیس را به عدد ۵۲ گل رساند تا پنجمین گلزن تاریخ باشگاه پرسپولیس باشد.
طارمی که در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا ۶ گل به ثمر رسانده و چند بار در تیم منتخب هفته لیگ قهرمانان هم قرار گرفته، در سال ۱۳۹۶ سه گل در بازی های ملی در دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به ثمر رسانده است و از شانس بالایی برای کسب عنوان مرد سال فوتبال آسیا برخوردار است.
با توجه به اینکه سالهاست بازیکنی از ایران به عنوان بازیکن سال فوتبال آسیا انتخاب نشده، امسال فرصت خوبی برای مهدی طارمی است تا با ادامه روند گلزنی و درخشش خود در پرسپولیس و تیم ملی بتواند به این عنوان دست یابد. البته طارمی برای دستیابی به عنوان برترین گلزن تاریخ فوتبال پرسپولیس باید گل های زیادی را به ثمر برساند و حتی برای رسیدن به رده چهارم برترین گلزنان تاریخ پرسپولیس هم فاصله زیادی دارد.

 

 

 
 
 
 

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار