چلسی ۲ - برنلی ۳؛ کونته در مسیر مورینیو و رانیری!

چلسی در دیداری مهیج و دیدنی در استمفوردبریج با نتیجه ۲-۳ مغلوب برنلی شد تا همانند ۲ فصل اخیر، مدافع عنوان قهرمانی فصل را با ۳ امتیاز آغاز نکند.

 

به گزارش "توپ"، بازی در دقایق ابتدایی آرام دنبال شد اما تصمیم بحث برانگیز داور در دقیقه ۱۴ و اخراج مستقیم گری کیهیل را باید نقطه عطف این دیدار دانست.

 

 

این اتفاق باعث تغییر روند بازی شد تا برنلی در دقیقه ۲۴ به گل اول خود برسد. ارسال لاتون از جناح راست با ضربه تمام کننده سام ووکس همراه بود تا برنلی با یک گل از حریف پیش افتد.

 

 

در دقیقه ۳۱، باتشوایی موقعیت خوبی برای زدن گل تساوی داشت اما تعلل او باعث از دست رفتن این فرصت شد.

 

اما حملات مهمان ادامه یافت و برنلی موفق شد در دقیقه ۳۹ به گل دوم برسد. استیفن وارد از جناح چپ وارد محوطه شد و با ضربه ای دیدنی دور از دستان کورتوا گل دوم را نیز به ثمر رساند.

 

اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۴۳، سام ووکس موفق شد با یک ضربه سر دقیق گل سوم را به ثمر رسانده تا نتیجه باورنکردنی ۰-۳ به سود برنلی در پایان نیمه اول به ثبت برسد.

 

 

 

اما با شروع نیمه دوم و ورود موراتا به میدان به جای باتشوایی، علیرغم ۱۰ نفره بودن چلسی روند بازی به سود این تیم تغییر کرد.

 

 

 

در دقیقه ۵۴ مارکوس آلونسو بهترین فرصت را برای کاهش اختلاف داشت اما ضربه ایستگاهی دیدنی این بازیکن با عکس العمل فوق العاده هیتون همراه شد. همچنین در دقیقه ۶۷ ویلیان صاحب موقعیت شد اما ضربه سر او راهی به دروازه نیافت.

 

اما در دقیقه ۶۹ چلسی یکی از گل های خورده را جبران کرد. با ارسال دیدنی ویلیان از جناح راست، موراتا در دهانه دروازه موفق شد با ضربه سر دیدنی گل اول خودش در لیگ را برای چلسی به ثمر برساند.

 

 

 

 

 

در ادامه، توپ و میدان کاملا در اختیار چلسی بود اما این تیم در ساختن موقعیت قطعی گل ناتوان نشان داد. در دقیقه ۸۰، کانته با یک ضربه محکم از پشت محوطه فرصت خوبی برای گلزنی داشت که این اتفاق رخ نداد.

 

در دقیقه ۸۱، فابرگاس با دریافت کارت زرد دوم اخراج و چلسی ۹ نفره شد تا کار این تیم برای بازگشت دشوارتر شود. در دقیقه ۸۸ و با ارسال بلند از میانه میدان، موراتا با یک ضربه سر فرصت خوبی را برای داوید لوییز فراهم کرد تا او با ضربه ای زیبا گل دوم را به ثمر برساند.

 

در دقیقه ۹۰ برادی با یک ضربه ایستگاهی دیرک دروازه چلسی را به لرزه درآورد. در ادامه و علیرغم تلاش چلسی اتفاقی رخ نداد تا این تیم در خانه ۲-۳ مغلوب برنلی شود.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار