نخستین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی - آسیا

یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز سهم ایران در روز نخست

در پایان نخستین روز از اولین دوره مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" در آسیا تکواندوکاران کشورمان موفق به کسب یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز شدند.

، نخستین دوره مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" آسیا (G۲) در رده سنی جوانان و بزرگسالان از صبح امروز (شنبه) در سالن "یونیورسال" تاشکند با رقابت‌های اوزان ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم گروه مردان و اوزان ۴۶-، ۴۹-، ۵۳-، ۵۷-، ۶۷-، ۷۳- و ۷۳+ کیلوگرم گروه زنان آغاز و فردا (یکشنبه) به پایان می‌رسد.

در پایان نخستین روز از این رقابت‌ها احمد محمدی در وزن ۸۷- کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا و سجاد مردانی در وزن ۸۷+ کیلوگرم مدال برنز گروه مردان را کسب کردند.

در گروه زنان نیز کیانا اخوان در وزن ۴۶- کیلوگرم بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و فاطمه مداحی در وزن ۴۶- کیلوگرم و سودابه پورصادقی در وزن ۴۹- کیلوگرم صاحب گردن آویز برنز شدند.

در بخش مردان امیرحسین ساسان، عرفان ناظمی و پوریا عرفانیان در وزن ۸۰- کیلوگرم از کسب مدال بازماندند. همچنین سعیده وکیلی در وزن ۴۶- کیلوگرم، فاطمه اموری در وزن ۵۳- کیلوگرم، پریسا جوادی در وزن ۵۷- کیلوگرم، فاطمه روحانی در وزن ۶۷- کیلوگرم و زهرا پوراسماعیل در وزن ۷۳+ کیلوگرم نیز با شکست برابر حریفان خود از گردونه رقابت‌ها خارج شدند.

فردا (یکشنبه) و در دومین روز این دوره از مسابقات مهدی اسحاقی و ابراهیم صفری در وزن ۵۴- کیلوگرم، محمدصادق دهقانی و حمیدرضا هادیان در وزن ۵۸- کیلوگرم، آریان محمدی، مهدی یوسفی و سروش احمدی در وزن ۶۳- کیلوگرم، سالار وحیدی و علیراض علیاری در وزن ۶۸- کیلوگرم،مهدی جلالی و سیداحمد خسروفر در وزن ۷۴- کیلوگرم در گروه مردان و زهرا شجاعی و حنانه همتی در وزن ۶۲- کیلوگرم به عنوان نمایندگان کشورمان بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند.
 مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" در منطقه آسیا G۲ است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰،‌ ۱۲ و ۷.۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار