در گفت‌وگو با تسنیم

خادم‌پور: امیدوارم منصوریان در حقم پدری کند/ در استقلال فرصت بازی پیدا نخواهم کرد

مدافع - هافبک استقلال ابراز امیدواری کرد، علیرضا منصوریان با جدایی موقت او از جمع آبی‌پوشان موافقت کند.

سینا خادم‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد اینکه گفته می‌شود علیرضا منصوریان مخالف حضور قرضی او در نفت تهران است، اظهار داشت: اول اینکه به هیچ عنوان از پیوستن به استقلال پشیمان نشدم و افتخار می‌کنم در سن ۱۹ سالگی این افتخار نصیبم شد، اما بعد از مشورت با بزرگتر‌هایم و برای آینده فوتبالی‌ام تصمیم گرفتم یک فصل به صورت قرضی برای نفت تهران بازی کنم و اگر علی آقا (منصوریان) اجازه دهد این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

وی افزود: استقلال تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی در این تیم بازی می‌کنند. با توجه به این قضیه شاید در این تیم خیلی کم فرصت بازی نصیبم شود. هر چند علیرضا منصوریان در این چند سال اخیر نشان داده به جوانان بها می‌دهد. متأسفانه یا خوشبختانه استقلال در پست من بازیکن زیاد دارد و از این‌رو اگر علی‌آقا صلاح بداند این فصل را برای نفت بازی کنم و فصل آینده با تجربه‌تر و در شرایط بهتری به استقلال برگردم.

بازیکن تیم فوتبال امید ایران با ابراز امیدواری از اینکه منصوریان با جدایی‌اش از استقلال مخالفت نکند، خاطرنشان کرد: علی آقا خودش بهتر از هر فرد دیگری می‌داند که من برای بازی در تیم بزرگی چون استقلال نیاز به تجربه بیشتری دارم و از این‌رو امیدوارم منصوریان در حقم پدری کرده و رضایت دهد که فردا کار انتقال قرضی‌ام به نفت تمام شود تا روز پنجشنبه با پیراهن این تیم مقابل پرسپولیس به میدان بروم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار