مذاکره مدیران بارسلونا با لیورپول بر سر جذب کوتینیو در انگلیس

مدیران ارشد باشگاه بارسلونا برای جلب رضایت همتایان خود در باشگاه لیورپول بابت جذب فیلیپه کوتینیو به انگلیس سفر کرده‌اند.

، نشریه اسپانیایی «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا که به باشگاه بارسلونا نزدیک است، گزارش داد هیئتی متشکل از اسکار گرائو (مدیر اجرایی باشگاه بارسلونا)، رائول سانیهی (مدیر تیم فوتبال این باشگاه) و خاویر بورداس (سرپرست تیم) اکنون در انگلیس هستند تا با سران باشگاه لیورپول بر سر جذب فیلیپه کوتینیو مذاکره کنند. بارسلونا در نظر دارد با ارائه پیشنهادی ۱۲۰ میلیون یورویی رضایت سران باشگاه لیورپول را برای جدایی هافبک برزیلی خود جلب کنند.

مدیران باشگاه بارسلونا، کوتینیوی ۲۵ ساله را بهترین گزینه برای جانشینی نیمار می‌دانند. ستاره برزیلی چهار فصل گذشته آبی‌واناری‌ها در این تابستان در انتقالی جنجالی و در ازای پرداخته شدن رقم فسخ قرارداد ۲۲۲ میلیون یورویی‌اش توسط باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به این تیم فرانسوی ملحق شد.

کوتینیو در سال ۲۰۱۳ در ازای ۸.۵ میلیون پوند از اینتر به لیورپول پیوست و فصل گذشته با وجود اینکه ۶ هفته به دلیل مصدومیت از ناحیه قوزک پا خانه‌نشین بود، ۱۴ گل برای سرخپوشان مرسی‌ساید به ثمر رساند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار