توران خواهان بازگشت به اتلتیکو مادرید شد

یک نشریه اسپانیایی از تمایل هافبک ترک‌تبار بارسلونا برای بازگشت به تیم سابقش خبر داد.

، نشریه مارکای اسپانیا نوشته است که آردا توران از نیمکت نشینی در بارسلونا خسته شده است و نسبت به بازگشت به تیم سابقش اتلتیکو مادرید تمایل دارد.

اتلتیکو مادرید به دلیل محرومیت یک ساله فیفا در نتیجه عقد قرارداد با بازیکنان خارجی زیر سن قانونی تا ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ از جذب بازیکن جدید محروم است اما می‌تواند با بازیکنان مورد نظرش قرارداد داخلی ببندد و تا پایان محرومیتش برای استفاده از آنها صبر کند. یکی از بازیکنانی که این باشگاه مد نظر دارد، مهاجم سابقش دیه‌گو کاستا مهاجم چلسی است که از فهرست بازیکنان این تیم حذف شده است.

اکنون اما نشریه مارکا نوشته است که اگر روخی بلانکو به آردا پیشنهاد بدهد به این تیم برگردد او قطعاً‌ موافقت خواهد کرد.

توران که در فاصله سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ برای اتلتیکو مادرید توپ می‌زد، تابستان دو سال پیش به بارسلونا پیوست اما او هرگز به میان بازیکنان اصلی ترکیب ثابت بارسا راه پیدا نکرد و اکنون ارنستو والورده، سرمربی جدید کاتالان‌ها هم روی او به عنوان بازیکن ترکیب اصلی حساب نمی‌کند و همین موضوع سبب شده است که او به بازگشت به اتلتیکو مادرید فکر کند.

مارکا اما در همین حال نوشته است که با وجود رغبت آردا برای بازگشت به پایتخت اسپانیا، تیم قرمزوسفیدپوش این شهر تمایلی به جذب او ندارد چون جایی در برنامه‌های سرمربی تیم دیه‌گو سیمئونه نخواهد داشت. به این ترتیب به نظر می‌رسد که آردا در صورت تمایل به ترک نوکمپ برای پیدا کردن فرصت‌های بیشتر برای بازی کردن، باید سایر پینشهادهایش از جمله آنهایی که از چین یا گالاتاسرای دریافت کرده است، فکر کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار