در گفت‌وگو با تسنیم

صادقی: فعلاً از هدف‌گذاری‌مان ۲ امتیاز عقب هستیم/ باید کمتر اشتباه کنیم

مدافع تیم فوتبال پیکان گفت: فعلاً از هدف‌گذاری‌مان دو امتیاز عقب هستیم، اما هنوز دیر نشده است و فرصت برای جبران داریم.

امیرحسین صادقی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: وضعیت تیم ما بد نیست و می‌توانیم در بازی‌های آینده خیلی خوب نتیجه بگیریم. پارسال هم لیگ را خوب شروع نکردیم، ولی در نهایت نتایج خوبی گرفتیم که در رتبه ششم جدول ایستادیم. قرار نیست مثل بازی با پارس جنوبی همیشه بد بازی کنیم و فرصت داریم تا در مسابقات بعدی امتیاز بگیریم.

مدافع تیم فوتبال پیکان در ادامه افزود: ما در بیرون از خانه شکست خوردیم و یک تساوی هم در خانه داشته‌ایم. فعلاً از هدف‌گذاری‌مان دو امتیاز عقب هستیم، اما هنوز دیر نشده است و فرصت برای جبران داریم. ما باید کمتر اشتباه کنیم، ولی متاسفانه در بازی با پارس جنوبی همه بازیکنان اشتباه داشتند و نتوانستیم نتیجه بگیریم. البته در همین بازی هم این توانایی را داشتیم که به مساوی برسیم.

وی در مورد اینکه چرا پیکان در دو دیدار گذشته چهار گل دریافت کرده است، تصریح کرد: من معتقدم باید سؤال‌هایی بپرسید که به پیکان بخورد. ما مثل استقلال، پرسپولیس یا سپاهان و چند تیم دیگر نیستیم. البته خوشحالم که رسانه‌ها و خیلی‌های دیگر روی پیکان حساب باز می‌کنند، ولی اینطور نیست که ما بخواهیم خیلی بلندپرواز باشیم. من معتقدم انتظارات از پیکان باید منطقی باشد.

صادقی با ابراز امیدواری از اینکه تیمش در دیدار مقابل ذوب‌آهن در هفته سوم لیگ برتر به پیروزی برسد، گفت: تیم‌های قلعه‌نویی معمولاً تیم‌های خوبی هستند و ما بازی سختی در پیش داریم. به‌هر حال میزبان هستیم و باید در این بازی سه امتیاز را بگیریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار