استفاده نیم‌بها از هتل‌های سازمان ایرانگردی و جهانگردی برای اعضای انجمن ورزشی‌نویسان

با امضای تفاهم نامه انجمن ورزشی نویسان و شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی، اعضای انجمن از این پس می‌توانند از امکانات ۵۷ هتل این شرکت در سراسر کشور با تخفیف ۵۰ درصدی استفاده کنند.

و به نقل از ایسجا، در نشستی که صبح امروز در محل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی و با حضور تاوتلی، مدیرعامل این سازمان، تقدس‌نژاد، نایب رئیس هیئت مدیره و همچنین محمود عبدالهی و محسن جعفری ، دبیرکل و عضو هیئت رئیسه انجمن ورزشی نویسان برگزار شد، با امضای تفاهم نامه‌ای بین طرفین، مقرر شد تا از این پس اعضای انجمن ورزشی نویسان ایران بتوانند از امکانات رفاهی ۵۷ هتل زیر مجموعه این سازمان در سراسر کشور با تخفیف ۵۰ تا ۶۰ درصد استفاده کنند.

در این نشست تاوتلی ضمن تبریک روز خبرنگار ابراز امیدواری کرد تا شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی بتواند با ارائه این امکان به نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی گوشه‌ای از زحمات بی‌شائبه و شبانه روزی این عزیزان را جبران کرده باشد.

تقدس نژاد نیز که خود از پیشکسوتان حوزه ورزش و از مدیران با تجربه و تاثیرگذار این حوزه است، خواستار همکاری هر چه بیشتر و نزدیک انجمن ورزشی نویسان با شرکت سرمایه‌گذاری شد.

محمود عبدالهی دبیرکل انجمن ورزشی نویسان نیز در این نشست ضمن تقدیر از نگاه حمایتی و دوستانه دست اندرکاران این شرکت اطمینان داد که انجمن نیز در قالب برپایی دوره‌های آموزشی مشارکتی برای بالا بردن سطح آگاهی مدیران اجرایی و روابط عمومی های این مجموعه برنامه ریزی و اقدامات لازم را به‌عمل آورد.

محسن جعفری عضو هیئت رئیسه انجمن ورزشی نویسان نیز در این نشست ابراز امیدواری کرد تا انجمن ورزشی نویسان در تشکیل کارگروهی ویژه برای پوشش خبری برنامه‌ها و همایش‌های این شرکت قدم‌های مثبتی را بردارد.

در پایان این نشست که با پیگیری محسن جعفری برگزار شد، با امضای تفاهم نامه بین طرفین مقرر شد تا اعضای فعال انجمن ورزشی نویسان به همراه بستگان درجه یک خود بتوانند با ارائه کارت و معرفی نامه انجمن ورزشی نویسان از امکانات ۵۷ هتل زیرمجموعه این شرکت با تخفیف ۵۰ تا ۶۰ درصدی استفاده کنند.

انجمن ورزشی نویسان نیز متعهد می‌شود تا در راستای پوشش خبری رویدادها و همایش‌های این شرکت کارگروه خبری معرفی کرده و ضمناً به درخواست این شرکت کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی رسانه‌ای را برای مدیران اجرایی و روابط عمومی این مجموعه و هتل‌ها برگزار کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار