منطقی نیست که یک باشگاه با تعهد، قرارداد بازیکنان جدیدش را ثبت کند

محمودزاده: مدیران باشگاه راه‌آهن مراجعه‌ای به کمیته انضباطی نکرده‌اند/ ما فقط اصول را رعایت کردیم

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول گفت که سرپرست راه‌آهن کارت سرپرستی ندارد و نمی‌تواند مصاحبه کند.

فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در واکنش به اظهارات مهدی حسن‌پور، سرپرست تیم راه‌آهن مبنی بر اینکه سازمان لیگ با این باشگاه برای صدور کارت بازی بازیکنان این تیم همکاری نکرده است، اظهار داشت: ابتدا باید بگویم هنوز کارت سرپرستی آقای حسن‌پور صادر نشده است و نمی‌تواند مصاحبه کند. در بین ۱۶ تیم لیگ برتری و ۱۸ تیم دسته اولی،  تنها باشگاه راه‌آهن به کمیته‌های تعیین وضعیت و انضباطی مراجعه نکرد.

وی در ادامه افزود: تیم‌های استقلال و نفت تهران در لیگ برتر و صبا و آلومینیوم در لیگ یک مراجعه و تلاش کرده‌اند مشکل نقل‌وانتقالات‌شان را حل کنند. این باشگاه‌ها حتی موقتاً مجوز بازی کردن بازیکنان جدید خود را گرفته‌اند. من تا ساعت ۱۸ که بازی راه‌آهن مقابل شهرداری ماهشهر برگزار شد، از مسئولان مربوطه درباره مراجعه مدیران راه‌آهن سؤال کردم که آنها گفتند مدیران این باشگاه هنوز مراجعه‌ای نکرده‌اند.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول با بیان اینکه مدیران باشگاه راه‌آهن روز گذشته (دوشنبه) ساعت ۱۶:۳۰ قراردادهای بازیکنان خود را تحویل دادند، تصریح کرد: ما به آقای حسن‌پور گفتیم چرا به کمیته‌های تعیین وضعیت و انضباطی مراجعه نکردید که پاسخ داد نیازی نیست مراجعه کنیم و فقط کارت بازیکنان قدیمی را می‌خواهیم. در کمیته نقل‌وانتقالات منطقی نیست که یک باشگاه با تعهد قرارداد بازیکنان جدید خود را ثبت کند و باید مدارک مستندی چون استعلام نظام وظیفه ارائه دهد. ما فقط اصول را رعایت کردیم. باشگاه نفت که می‌گویند شرایط مشابهی با راه‌آهن داشت، به کمیته‌های تعیین وضعیت و انضباطی مراجعه کرد، اما این اتفاق برای راه‌آهن رخ نداد.

محمودزاده در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلات زردپوشان تهرانی برای دیدار هفته دوم خود حل خواهد شد یا خیر، تصریح کرد: باشگاه راه‌آهن هنوز به کمیته انضباطی مراجعه نکرده است و می‌خواهند مدارک بازیکنان قبلی را بیاورند. راه‌آهنی‌ها هنوز برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود مراجعه‌ای نکردند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار