اختلاف‌ نظر مورینیو با سران منچستریونایتد

آقای خاص با مدیران رده بالای باشگاه منچستریونایتد در مورد خاصی به مشکل برخورده است.

، بر اساس گزارش روزنامه «سان» انگلیس، ژوزه مورینیو با سران باشگاه منچستریونایتد بر سر برنامه‌ریزی آنها برای انتخاب کشور چین به عنوان محل برگزاری تور پیش‌فصل این تیم در تابستان آینده به اختلاف خورده است. آقای خاص تحت‌تأثیر امکانات،  زمین‌ها و آب‌وهوای آمریکا قرار گرفته و می‌خواهد تیمش تابستان آینده هم به ایالات متحده بازگردد و اردوی پیش‌فصل تیمش را در این کشور برگزار کند.

منچستریونایتد همانند امسال قصد دارد سال آینده نیز در تورنمنت جام قهرمانان بین‌المللی که تورنمنتی پولساز است، شرکت کند و این بار کشور چین را برای حضور در این تورنمنت دوستانه در نظر دارد. شیاطین سرخ یکی از محبوب‌ترین تیم‌های انگلیسی در خاور دور به شمار می‌روند و حضور این تیم در این منطقه جغرافیایی سود بالایی برای آنها به همراه خواهد داشت.

یکی از اعضای باشگاه منچستریونایتد که نامش فاش نشده در این رابطه به «سان» گفت: باشگاه به دنبال این است که اردوی پیش‌فصل خود در تابستان آینده را در خاور دور برگزار کند، اما مورینیو از این بابت خوشحال نیست و در این راستا قصد دارد با مدیران رده بالای باشگاه صحبت کند. منچستریونایتد هواداران زیادی در خاور دور دارد، اما مورینیو می‌خواهد تیمش در آمریکا اردو بزند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار