با اقدام فدراسیون جهانی

نام هاشمی و نوری از ریاست و دبیری فدراسیون تیراندازی حذف شد

فدراسیون جهانی تیراندازی نام مهدی هاشمی و نواب نوری را به عنوان رئیس و دبیر کل فدراسیون از روی سایت جهانی حذف کرد.

، انتخابات فدراسیون تیراندازی در حالی ۲۰ تیر ماه برگزار شد که با حکم دیوان عدالت اداری مبنی از ابطال انتخابات سال ۹۳، مهدی هاشمی از ریاست فدراسیون کنار گذاشته شد.

با پیگیری‌های مهدی هاشمی پیش از برگزاری انتخابات در تیر ماه، دیوان عدالت اداری در جلسه رسیدگی مجدد به این پرونده، رای صادره مبنی بر ابطال انتخابات را منطقی اعلام کرد؛ به این ترتیب هاشمی رئیس فدراسیون تیراندازی محسوب می‌شد اما وزارت ورزش با عنوان اینکه این حکم را هنوز از دیوان دریافت نکرده است، انتخابات را در تاریخ مقرر برگزار کرد و علی دادگر بر صندلی ریاست این فدراسیون نشست.

این اتفاقات در حالی رقم خورد که فدراسیون جهانی همچنان بر ریاست مهدی هاشمی تاکید داشت و حتی در اجلاس‌هایش اجازه حضور مبینی که در آن زمان سرپرست فدراسیون بود را هم نداد اما نکته عجیب اینجاست که سایت فدراسیون جهانی در چند روز گذشته نام مهدی هاشمی و نواب نوری را به عنوان رئیس و دبیر فدراسیون از روی سایت خود حذف کرده است و هیچ اسمی به عنوان رئیس فدراسیون ایران در این سایت دیده نمی‌شود.

برخی مدعی هستند فدراسیون جهانی نیز انتخابات ۲۰ تیر ماه را به رسمیت شناخته و نامه تائیده این انتخابات نیز به زودی به فدراسیون و کمیته ملی المپیک ارسال خواهد شد.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار