از لحاظ آمادگی جسمانی هنوز به آمادگی ۱۰۰ درصد نرسیدیم

عسگری: هدف اصلی ما مسابقات هنرهای رزمی است نه جام ریاست فدراسیون جهانی / به دنبال شناسایی اشکالات تیم ملی در ازبکستان هستیم

سرمربی تیم ملی تکواندو اعزامی به بازی‌های هنرهای رزمی گفت: مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در ازبکستان هدف ما نیست و در مسیر آماده‌سازی تیم ملی برای مسابقات ترکمنستان قرار دارد.

فریبرز عسگری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط تیم تکواندو در آستانه رقابت‌های جام ریاست فدراسیون جهانی در ازبکستان اظهار داشت: خدا را شکر بچه‌ها تمرینات خوبی را در این مدت پشت سر گذاشتندو در شرایط نسبتا خوبی قرار دارند. مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در ازبکستان هدف ما نیست و در مسیر آماده سازی ما برای مسابقات ترکمنستان قرار دارد.

وی ادامه داد: از لحاظ آمادگی جسمانی هنوز به آمادگی ۱۰۰ درصد نرسیدیم اما سعی کردیم بازیکنان را از لحاظ روحی و روانی آماده مسابقات ازبکستان کنیم . به دنبال این هستیم با حضور در این مسابقات نسبت به نقاط ضعف و اشکالات خود آگاهی پیدا کنیم و تا زمان مسابقات هنرهای رزمی آنها را برطرف کنیم. قطعا حضور در این مسابقات به آمادگی تیم ملی کمک خواهد کرد.

سرمربی تیم ملی تکواندو اعزامی به مسابقات هنرهای رزمی در خصوص انتخاب ترکیب تیم ملی برای مسابقات ترکمنستان تصریح کرد: هنوز برای نهایی کردن لیست تیم ملی فرصت خواهیم داشت و با بررسی عملکرد بازیکنان در مسابقات ازبکستان و همچنین پایان مسابقات دانشجویان جهان نسبت به انتخاب ترکیب تیم ملی اقدام کنیم. قطعا اگر لازم باشد پس از پایان مسابقات دانشجویان جهان از این تیم نیز بازیکن خواهیم گرفت.

عسگری در خصوص اینکه بازیکنان جوان تیم ملی به خودباوری لازم برای رسیدن به موفقیت در بازی‌های هنرهای رزمی دست یافتند، عنوان کرد: خدا را شکر جوانان جویای نام تیم ملی با انگیزه بسیار زیاد در حال تمرین هستند و من نیز از روند رو به رشد و سریعا این بازیکنان راضی هستم. مطمئناً با روحیه که این بازیکنان دارند و تمرینات با نشاطی که پشت سر می‌گذارند ما را به نتیجه‌‌گیری امیدوار می‌کنند. قطعا اگر اتفاقی پیش نیاید اتفاقات خوبی خواهد افتاد.

سرمربی تیم اعزامی به مسابقات هنرهای رزمی در پایان درخصوص حساسیت مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه نفرات مدال‌آور این مسابقات به عنوان نفر دوم مجوز حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را کسب می‌کنند، شاهد مسابقات سنگینی خواهیم بود اما همانطور که گفتم این مسابقات در مسیر حرکت ما قرار دارد و هدفگذاری ما نیست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار