وفاداری را باید از مسی یاد گرفت

طعنه سنگین رئیس باشگاه بارسلونا به نیمار

نیمار سه روز پیش و در انتقالی جنجالی از بارسلونا به پی اس جی پیوست تا هواداران بارسا را شوکه کند.

بارسلونا از این انتقال ۲۲۲ میلیون یورو به دست آورد و حالا سعی دارد با خریدهایی بزرگ جای خالی نیمار را پر کند؛هرچند که به عقیده بسیاری این کار در آینده ای نزدیک غیرممکن است و نمی توان غیبت نیمار را حس نکرد.

 

 

 

 

جوزپ بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا در مورد این انتقال گفت:« می دانستیم که نیمار ممکن است بارسا را ترک کند و به همین دلیل تقاضای رقم فسخ قرارداد او را کردیم. حالا هم در پی جستجوی بهترین جانشین ها برای وی هستیم. اگر او با ما می ماند که یکی از بهترین های دنیا را با خود می داشتیم و در صورت جدایی هم پول کلانی نصیب مان می شد؛ پس تصمیمی که گرفتیم عقلانی بود.

داستان نیمار برای ما دیگر تمام شده است. او در بارسلونا شکل گرفت ولی حالا دیگر موضوعی مربوط به گذشته است. این تصمیم شخصی نیمار بود و ما هر کاری در توان داشتیم برای حفظش انجام دادیم. در هر صورت باید به تصمیم او احترام گذاشت. برای هر چیزی یک پایانی وجود دارد و هیچ بازیکنی بالاتر از بارسلونا قرار ندارد.»

 

انتقام پی اس جی بر سر قضیه وراتی با نیمار:« بارسلونا باشگاهی با ۱۱۸ سال قدمت و ۱۴۰ هزار عضو است. ما تاریخی باشکوه و پرافتخار داریم و با این چیزها اعتبارمان زیر سوال نمی رود. معتقدم باید وفاداری را از مسی و حتی اینیستا یاد گرفت. آنها از این حیث یک نمونه هستند. مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است و رهبر بارسلونا باقی خواهد ماند.»

 

MSN:« این مثلث هم دیگر به تاریخ پیوسته و ما فصل آتی دیگر از ام اس ان حرف نخواهیم زد. از این پس سعی داریم یک تیم متحد را شکل داده و به جای مثلث، از یک تیم حرف بزنیم.»

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار