شکست‌مان مقابل تاتنهام یک سیلی به موقع بود

کیه‌لینی:با رفتن بونوچی هم مانند جدایی پیرلو، پوگبا و ویدال کنار می‌آییم

مدافع میانی تیم فوتبال یوونتوس معتقد است که وضعیت این تیم نسبت به فصل گذشته بهتر است.

، با وجود جدا شدن مهره بزرگی مانند لئوناردو بونوچی از خط دفاعی یوونتوس، جورجو کیه‌لینی، دیگر مدافع بانوی پیر معتقد است که تیمش در فصل پیش رو وضعیت بهتری در قیاس با فصل گذشته خواهد داشت.

کیه‌لینی اظهار داشت: بونوچی؟ پیرلو، ویدال و پوگبا هم ما را در سال‌های اخیر ترک کردند. کمی طول می‌کشد تا با نبود او خودمان را وفق دهیم ضمن اینکه کمی زمان می‌برد تا بازیکنان جدید با تیم هماهنگ شوند. شاید با رفتن بونوچی، چیزی از بازی‌‌مان کم شده باشد اما ما بهترین خط حمله لیگ را داریم. شاید هم پیانیچ کمی عقب‌تر بازی کند.

مدافع میانی تیم فوتبال یوونتوس سپس به باخت ۲ بر صفر اخیر تیمش در بازی دوستانه برابر تاتنهام اشاره داشت و عنوان کرد: بعد از سه هفته تمرینات سنگین در آمریکا و دور روز تمرینات فشرده در ایتالیا به مصاف تاتنهام رفتیم و انتظار داشتم که به دردسر بیفتیم اما اگر قرار است بازی دوستانه انجام دهیم بهتر است برابر تیم‌هایی باشد که با جدیت بازی می‌کنند. نتیجه این بازی همان سیلی بود که باید به صورت‌مان نواخته می‌شد تا ما را از خواب غفلت بیدار کند. هدف ما کسب آمادگی برای سوپر جام ایتالیا است. وضعیت ما الان بهتر از فصل گذشته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار