به منظور حضور در جام ریاست فدراسیون جهانی آسیا

شاگردان عسگری عازم ازبکستان می‌شوند

تیم‌ملی تکواندو مردان کشورمان برای حضور در اولین دوره "جام ریاست فدراسیون جهانی"چهارشنبه (۱۸ مردادماه) ایران را به مقصد "تاشکند" ازبکستان ترک خواهند کرد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین دوره مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" در منطقه آسیا از روز جمعه (۲۰ مردادماه) به مدت ۳ روز در "تاشکند" ازبکستان برگزار می‌شود که براساس تصمیم فدراسیون جهانی تکواندو و به منظور افزایش انگیزه بازیکنان و تیم‌ها برای حضور در این رقابت‌ها، هر تیم می‌تواند علاوه بر ترکیب کامل خود، مدال آوران این رویداد را در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ نیز همراه داشته باشد.

تیم ملی تکواندو کشورمان که با هدایت فریبرز عسکری خود را مهیای حضور در مسابقات هنرهای رزمی-ترکمنستان می کند، پیش از حضور در این رویداد در مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" در منطقه آسیا شرکت خواهد کرد.

مردان تکواندوکاران کشورمان با ترکیب مهدی اسحاقی و ابراهیم صفری (وزن ۵۴- کیلوگرم)، محمد صادق دهقانی (وزن ۵۸- کیلوگرم)، آریان محمدی و مهدی یوسفی (وزن ۶۳- کیلوگرم)، سالار وحیدی و علیرضا علیاری (وزن ۶۸- کیلوگرم)، مهدی جلالی (وزن ۷۴- کیلوگرم)، عرفان ناظمی (وزن ۸۰- کیلوگرم) و احمد محمدی (وزن ۸۷- کیلوگرم) صبح روز چهارشنبه (۱۸ مردادماه) راهی ازبکستان می‌شوند.

هدایت این تیم برعهده «فریبرز عسکری» به عنوان سرمربی و «علی محمد بسحاق» به عنوان مربی می‌باشد.

گفتنی است؛ مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" در منطقه آسیا G۲ است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰،‌ ۱۲ و ۷.۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار