خطیب مدیر آکادمی تراکتورسازی شد

محمدرضا خطیب به عنوان مدیر آکادمی باشگاه تراکتورسازی انتخاب شد.

و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی،  در حکمی از سوی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز، محمدرضا خطیب به عنوان مدیر آکادمی این باشگاه انتخاب شد.

در  این حکم امده است:

برادر ارجمند
جناب آقای محمدرضا خطیب
نظر به تجارب ارزنده و سوابق روشن جنابعالی در سطوح اکادمیک و رده‌های مختلف فوتبال ملی و باشگاهی به پیشنهاد سرمربی محترم، آقای یحیی گل‌محمدی، جنابعالی را به‌عنوان مدیر آکادمی فوتبال باشگاه تراکتورسازی منصوب می‌کنیم.

امید است با بهره مندی از تجارب ارزشمند خود در مسیر تحقق اهداف برجسته این باشگاه و دستیابی به خودکفایی با بهره مندی از استعدادهای درخشان فوتبال آذربایجان در سطوح پایه موفق باشید.

اینجانب از جنابعالی و کلیه همکاران پرتلاش آکادمی باشگاه انتظار دارم تا در دو برنامه هدفمند بلندمدت و کوتاه مدت به دنبال ایجاد ساختاری قدرتمند  در سطح تیم‌های پایه و  معرفی جوانان آذربایجان به سطح اول فوتبال ایران باشید، به‌طوری که تراکتورسازی به عنوان پایگاه شناسایی و کشف استعدادهای  درخشان فوتبال ایران شناخته شود.»

محمدرضا خطیب یکی از مربیان و مدرسان با سابقه فوتبال ایران در سطوح گوناگون به شمار می‌رود. وی که به مدت هفت سال مربی تیم‌های فوتبال نونهالان ،نوجوانان و جوانان بوده در حال حاضر یکی از مدرسین برجسته فدراسیون فوتبال ایران است که دوره های مربیگری درجه های A و B را برگزار می‌کند. خطیب سابقه حضور در دوره‌های پیشرفته مربیگری فیفا با حضور اساتید برجسته فوتبال جهان را داشته و یکی از  مدرسین فعلی کمیته آموزش فدراسیون فوتبال محسوب می‌شود که تا کنون ۳۶ دوره مربیگری رسمی در شهرهای مختلف ایران برگزار کرده است.

تسنیم پیش از این یعقوب وطنی این مسئولیت را برعهده داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار