ناگاتومو بازیکن خوبی است و جایی نمی‌رود

اسپالتی: هنوز هم بی‌ثبات هستیم و بیش از اندازه آهسته بازی می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال اینتر با وجود پیروزی قاطع تیمش در یک بازی دوستانه برابر ویارئال از عملکرد شاگردانش در این بازی ابراز نارضایتی کرد.

، تیم فوتبال شب گذشته (یکشنبه) در دیداری دوستانه ویارئال را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد که یکی از گل‌های این بازی را استوان یووتیچ، مهاجم مونته‌نگرویی‌ نراتزوری با یک ضربه قیچی برگردان تماشایی به ثمر رساند.

با وجود این پیروزی لوچانو اسپالتی سرمربی اینتر که تیمش در اردوی تابستانی پیش فصل خوب نتیجه گرفته است، از عملکرد شاگردانش ابراز نارضایتی کرد.

او گفت: ما بی‌ثبات هستیم و گهگاه بیش از اندازه توپ را در زمین بازی به گردش در می‌آوریم. من از تیمم بیشتر از این‌ها انتظار دارم چون تیم خوبی در اختیار دارم و از یک تیم خوب هم انتظار بازی‌هایی خوب می‌رود. ما نباید به چیزی که کمتر از سقف توانایی‌های‌مان است رضایت دهیم.

اسپالتی درباره عملکرد یووتیچ در این بازی هم اظهار داشت: یووتیچ یک بازیکن کارآزموده است، پس ما می‌دانیم که او توانایی گلزنی دارد و بازی‌اش از کیفیت خاصی برخوردار است. ما اما باید نگاه کلی‌تر به تیم‌مان داشته باشیم چون بازیکنانی باکیفیت می‌خواهیم که بتوانند برای تیم سخت کار کنند، حالا این بازیکن می‌خواهد مائورو ایکاردی باشد، یووتیچ، باشد یا ایوان پریشیچ.

مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی اینتر در این بازی دوستانه اولین بازی‌اش را برای اینتر از ماه آوریل که مصدوم شد، انجام داد و پاس گل مارسلو بروزوویچ را داد. اسپالتی درباره بازگشت او هم عنوان کرد: ایکاردی برای بازی اول‌مان در سری A برابر فیورنتینا آماده خواهد بود. امشب در بازی او نشانه‌های امیدوار کننده‌ای دیدم.

اسپالتی سپس تأکید کرد که دالبرت، مدافع نیس امروز (دوشنبه) وارد میلان می‌شود. او عنوان کرد: دالبرت بازیکنی است که می‌تواند به ما کمک کند. ما بازیکن نمی‌خریم که از شر دیگر بازیکنان‌مان خلاص شویم بلکه آنها را می‌خریم چون انتظار داریم که به کیفیت بازی‌مان بیفزایند.

سرمربی سابق رم سپس به آینده مدافع ژاپنی تیمش یوتو ناگوتو، کسی که گفته می‌شود در آستانه جدایی از اینتر قرار دارد اشاره داشت و گفت: تصور نکنید که یوتو ناگاتومو از تیم ما خارج شده است چون او بازیکن خوبی است. او می‌داند که چه کارهایی باید انجام دهد و از برخی جهات بازیکن بی‌عیب و نقصی است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار